Yalnız Kurt dizisi ikinci sezonu hak ediyor ama son karar ne olacak?

[ad_1]

atv ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Yalnız Kurt dizis, ilk başladığı dönemde büyük ilgi çekmiş ve ilk birkaç bölümü de sosyal medyanın gündemine yerleşmişti. Sonrasında yavaş yavaş ilgi azalması yaşandı ve dizinin reytingleri de düştü.

Sezon sonuna doğru geldiğimiz bu noktada dizinin hayranları ikinci sezon olup olmayacağını çok merak ediyor. atv’nin ortalama reytingler alabilen diziyi devam ettirip ettirmeme konusunda bir kararsızlık yaşayabileceği de ortada. Ünlü yönetmen ve yapımcı Osman Sınav’ın projesi olmasıyla öne çıkan Yalnız Kurt dizisinde Cihan Ünal gibi usta bir isim de bulunuyor.

Murat Han, Hasan Denizyaran ile Damla Colbay da başrolün hakkını veren performanslar ortaya koyuyor. Şimdiye kadar 17 bölümü yayınlanan Yalnız Kurt dizisi gelecek sezonda da devam edecek mi? İşte bu konu henüz netleşmedi.

atv’den henüz Yalnız Kurt dizisiyle ilgili bir karar çıkmadı. Dizi hayranları sosyal medyadan ikinci sezonda çok daha etkili olabileceğini düşündüklerini belirten yorumlar paylaşıyor.

Dizinin devam etmesi gerektiğini ve hikayenin çok kaliteli olduğunu düşünen geniş bir hayran kitlesi var. Ancak atv’nin ne yapacağı henüz netleşmedi ve dizinin bu sezon yayından kaldırılma ihtimali de hala var.

Yalnız Kurt dizisinin son bölümlerde sergileyeceği reyting performansının da karar verilmesi noktasında etkili olması bekleniyor.

Türkiye’nin yakın döneminde yaşanan olayları anlatan, derin ilişkiler konusunda mesajlar veren ve FETÖ terör örgütü yapılanmasına yönelik bazı detaylar sunan dizinin 18. yeni bölümünü 27 Mayıs Cuma akşamı atv ekranında izleyebilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak