Yalı Çapkını dizisinin Pelin’i Buçe Buse Kahraman’ın dizisinde gözü bir başka karakterde!


Yalı Çapkını dizisi ile Cuma akşamları milyonlarca izleyici Star TV ekranında buluşuyor. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisi de çok başarılı performansları ile izleyenleri hem etkiliyor hem de yılın en iyi dizi çiftlerinden birisi olduklarını serigliyor. Dizide dikkat çeken isimlerden birisi de Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman.

Genç oyuncu, senaristlerin Pelin karakterini fazlasıyla öne çıkartması sonrasında sosyal medyada izleyicilerden tepki almıştı. Ferit ile Seyran’ın arasına giren metres olarak tarif edilen Pelin karakteri, hikayenin de en kilit isimlerinden birisi haline geldi.

Peki, Buçe Buse Kahraman şayet Pelin karakterini değil de başka birisini canlandırmak ister miydi? İşte bu soru genç oyuncuya katıldığı Onedio youtube kanalındaki programda bir izleyici tarafından soruldu. Erkek veya kadın hangi rolü oynamayı daha çok istediği şeklindeki soruya
Kahraman, “O zaman kesinlikle Ferit’i oynamak isterdim. Onun dışında Suna da olabilir. Suna karakterini de çok seviyorum. Ama Ferit galiba” diye konuştu.

Bilindiği üzere dizinin hikayesinde Ferit karakterini Mert Ramazan Demir canlandırıyor ve gayet de başarılı. Seyran’ın kardeşi Suna olarak ise ekranda Beril Pozam’ı izliyoruz. Pozam da rolün hakkını veren bir isim olarak öne çıkıyor.

Buçe Buse Kahraman ile Beril Pozam’ın 6. bölümdeki bu sahnesi de çok konuşulmuştu.

Buçe Buse Kahraman’ın eleştiriler de aldığı Pelin karakteri dışında Ferit ve Suna’yı işaret etmesi dikkatleri çekti.

Star TV’nin deprem felaketi nedeniyle bu hafta yeni bölümü yayınlamayacağını duyurduğu Yalı Çapkını dizisinde, şimdiye kadar 20 bölüm ekrana getirildi. Dizinin hikayesi de çok hareketli ve bundan sonraki bölümler merakla bekleniyor.

Yalı Çapkını dizisinin 21. yeni bölümünün gelecek hafta ekranda olup olmayacağı da şimdiden bilinmiyor.Kaynak