Yalı Çapkını dizisinde Pelin’den bile daha sinir bozacak bir karakter oluşturuldu!

[ad_1]

Yalı Çapkını dizisi hayranları uzun süredir Pelin karakterinden rahatsız. Bu karakteri canlandıran Buçe Buse Kahraman için de sosyal medyada linç kampanyası yapanlar var. Bu duruma Ezgi Şenler bile yaptığı paylaşım ile tepki göstermişti. Buçe Buse Kahraman’ın kariyerinde büyük bir ilerleme sağlamasına neden olan Pelin karakterindeki başarısı da gözden kaçırılmamalı.

Yalı Çapkını dizisinde izleyiciler Pelin karakterinden rahatsızlıklarını sosyal medyada yazdıkça sinir bozucu bir durum oluştu. Çünkü senaristler bu karakteri diziden çıkartmak istemiyor. Aslında hikayenin güçlü şekilde devam etmesi için çatışma unsuru olarak Pelin’e ihtiyaç var. Ancak sosyal medyadaki izleyici yorumları o kadar sert ki, son dönemde dizinin reytinglerindeki düşüş de bu rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yalı Çapkını dizisinde Pelin'den bile daha sinir bozacak bir karakter oluşturuldu! 7

Tabii ki izleyiciler artık senaryolara dahil olmak ve kendileri de bazı noktaları yönlendirmek istiyor. Sosyal medya böyle bir etkileşim sürecini de başlattı. Seyran ile Ferit arasında yaşananlar kadar, Pelin’in hikayede bulunduğu konum da Yalı Çapkını dizisinin gerginlik unsurlarından birisi oldu.

Ancak Pelin’den ile daha sıkıntı verici bir karakter oluşturulmaya başlandı. Pelin’in annesi olan Zerrin karakterinden bahsediyoruz. Toprak Sağlam’ın canlandırdığı Zerrin karakteri dizinin son dönemdeki en dikkat çekici çıkışını sergiliyor.

Pelin’in annesi olan Zerrin için sosyal medyada yapılan yorumlar da inanılmaz bir boyuta geldi. Birçok izleyicinin beğendiği şu yorum çok paylaşılıyor: “Pelin’in annesinin aklı başında bir kişi olup kızına edep dersi verip alıp götürmesini beklerken, Pelin’den daha da yüzsüz ve pişkin olması şokunu yaşatması…”

Zerrin karakterinin yaptıklarını utanmazlık olarak yorumlayan Yalı Çapkını hayranları, sosyal medyada hem Pelin hem de Zerrin üzerinden bir eğlence alanı bile yaratmış durumda.

Dizide bu iki karakterin her sahnesine yönelik tepkiler bulunuyor ve izleyiciler, her iki karakterin de hikayeden mutlaka çıkartılması gerektiğini belirten yorumlar paylaşıyor.

Senaristler için Pelin ve Zerrin önemli çatışma unsurları, izleyiciler açısından ise artık sinir bozucu bir durum.

Bir tarafta dizinin hikayesini ilginç ve merak unsurları ile doldurmaya çalışan senaristler var, diğer yanda ise Pelin ve Zerrin karakterlerinin hikayeden çıkartılmasını isteyen geniş bir izleyici kitlesi var.

Bakalım bu çatışma durumunun sonu nereye varacak? Yalı Çapkını dizisinin 25. yeni bölümünü Cuma akşamı Star TV ekranında izleyebilirsiniz.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak