Yakamoz S-245’i bir günde bitiren izleyicinin aklında şimdi çok büyük bir soru işareti var!


Televizyongazetesi.com/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerinde yer aldığı Yakamoz S-245 dizisi gündeme bomba gibi düştü. İzleyici ilk sezonu bir günde izledi bitirdi. İkinci sezonu dört gözle bekleyen izleyicinin kafasında çok büyük bir soru işareti var.

Çekimleri bir yıl önce tamamlanan ve çok uzun süredir ekrana gelmesi beklemesi beklenen Yakamoz S-245 dizisi Netflix’te yayına girer girmez büyük bir ilgi gördü. Gerilim türündeki dizinin çok farklı ve heyecanlı hikayesi sayesinde izleyicilerin büyük bir bölümü yedi bölümden oluşan ilk sezonu bir gecede bitirdi.

Şimdi herkes ikinci sezonun gelmesini bekliyor. Ancak kafalarda büyük bir soru işareti de var: Yakamoz S-245, spin off’u olduğu Into The Night’la birleşecek mi? Aslında izleyiciler bunun ipucunu daha dizi yayına girmeden önce, tanıtımlarda yakalamıştı.

İzleyiciler bazı görüntülerden Yakamoz S-245 dizisinin, Kıvanç Tatlıtuğ’un küçük bir rol canlandırdığı Belçika yapımı Into The Night dizisinin spin off’u (bir dizideki herhangi bir karakter ya da hikayeden yeni bir dizi çıkarılması) olduğu tahminini yürütmüştü.

Dizi yayınlandıktan sonra izleyicilerin bu teorisi güçlendi. Hatta bir izleyici sosyal medyada yaptığı paylaşımda Into The Night’ın ikinci sezon son bölümünü açıp izlediklerini ve Yakamoz S-245 ile bu dizinin son sahnesinin aynı olduğunu, bu sahnede Kıvanç Tatlıtuğ’un göründüğünü belirtti.

Bu dikkatli izleyici Twitter’da yaptığı paylaşımda şöyle yazdı: “Evet arkadaşlar şimdi %100 eminim. İnto the night’ın 2. Sezon son bölüm son sahneyi açtım baktım. Kıvanç Tatlıtuğ gözüküyor. Yani Yakamoz son sahne ile aynı. İki dizi bağlantılı. Umarım birleştirirler diziyi. #intothenight #YakamozS245” Birçok izleyici de Yakamoz S-245’in Into The Night’la birleşip birleşmeyeceğini çok merak ettiğini belirtti.

Bu arada Yakamoz S-245 Netflix’in izlenme listesine de çok hızlı bir giriş yaptı. 20 Nisan Çarşamba günü Netflix’te yayına giren Yakamoz S-245, 46 ülkede aynı anda yayınlandı. İzleyiciyle buluşmasından bir gün sonra 13 ülkenin en çok izlenen 10 yapımı arasına girdi. Son derece başarılı bir gerilim dizisi olan Yakamoz S-245’in izlenme oranlarının daha da yükselmesi bekleniyor.Kaynak