Ve Fox TV’nin yine çok konuşulacak yaz dizisi Senden Daha Güzel için geri sayım başladı!

[ad_1]

Sezon sonuna doğru yaklaşırken kanalların yaz aylarında yayınlayacakları dizilerin çekimleri de birer birer başlıyor! Heyecanın doruğa çıktığı yeni projelerde yeni çiftler, yeni partnerler izleyicilere renkli hikayeler sunacaklar.

Fox TV’de yayınlanacak olan ve Gold Film imzalı Senden Daha Güzel’in başrollerinde, Baht Oyunu isimli romantik komedi dizisiyle büyük beğeni toplayan Cemre Baysel ile yine genç kuşağın popüler isimlerinden Burak Çelik var…

Cemre Baysel, Ramo dizisiyle büyük dikkat çeken isimlerden birisiydi. Bu dizinin ardından en son rol aldığı Sol Yanım’dan sonra Kanal D’nin yazlık dizisi Baht Oyunu ile çok daha büyük bir hayran kitlesi edindi. Özellikle birlikte başrolde yer aldığı Aytaç Şaşmaz ile de sevgili olan ve şimdilerde evlilik hazırlığı yapan çift, sosyal medyada özel bir ilgiyle takip ediliyor hayranları tarafından.

Burak Çelik ise son dönemin dikkat çeken başarılı isimlerinden birisi. Karagül dizisiyle dikkatleri çekmişti. Ardından Kara Yazı, Söz, Sevgili Geçmiş ve en son da Kuruluş Osman dizilerinde rol alan yakışıklı oyuncu, bu kez Cemre Baysel ile partner oldu.

İki başarılı genç ismi buluşturan Senden Daha Güzel dizisini merakla bekleyen ikilinin hayranları için heyecanlı bir süreç başladı! Zira uzun zamandır hazırlıkları süren dizinin çekimlerine yakında başlanıyor! Bu da demek oluyor ki yaz aylarında ekrana ilk gelecek yazlık dizilerden birisi olacak Senden Daha Güzel dizisi…

Yönetmenliğini Deniz Koloş’un üstlendiği dizinin hikayesini ise Sen Çal Kapımı dizisinin de senaryosunu kaleme alan Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Hikayenin Antep’te başladığı ve bu nedenle çekimlerin de önce Antep’te gerçekleştirileceği konuşuluyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Cem Kurtoğlu, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu, Merve Şen, Bahar Süer, Yunus Eski, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Mehmet Cihan Ercan, Aziz Caner İnan ve Sena Çakır gibi isimler de yer almakta.

Cemre Baysel’in dizideki karakterinin annesi rolünü Ebru Cündübeyoğlu oynuyor. Sevilen oyuncu, uzun zamandır ekranda yoktu. Merakla bekleniyor yeni rolüyle.

Senden Daha Güzel dizisinde Burak Çelik’in canlandıracağı karakterin annesini ise Erkenci Kuş dizisinde de rol alan Sevinç Erbulak’ın üstlenmesi de güzel bir sürpriz oldu. Erbulak en son Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı.

[ad_2]

Kaynak