Ve Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisinden ilk görüntüler yayınlandı…


Sinema filmleriyle rekorlar kıran Cem Yılmaz, bu kez bir dizi projesi hazırladı! Ünlü komedyenin uzun zaman üzerinde çalıştığı Erşan Kuneri isimli dizisi, geçtiğimiz yıl Netflix için çekilmişti. Dizinin çekimleri sırasında sosyal medyadan yapılan paylaşımlar, projeye olan ilgiyi de arttırmıştı.

Netflix’in diziyi ne zaman yayınlayacağı merakla bekleniyordu. Sonunda dizinin yayın tarihi belli oldu ve ilk görüntüler de yayınlandı! Erşan Kuneri dizisinin fragmanı, büyük bir ilgiyle izlenirken, yapıma karşı merakı da giderek arttırıyor!

İlk kez bir dizi projesine imza atan Cem Yılmaz da bu heyecanlı anları bekleyen isimlerden biriydi. Netflix’in açıklamasının ardından kendi sosyal medya hesabından da Erşan Kuneri’nin fragmanını paylaştı Yılmaz.

Heyecanla beklenen Erşan Kuneri’nin başrollerinde; Cem Yılmaz ile birlikte Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi hepsi birbirinden başarılı ve sevilen isimler yer alıyor.

Dizinin gösterim tarihi ise 13 Mayıs olarak açıklandı. Sahne gösterileriyle büyük bir ilgi gören Cem Yılmaz, aynı zamanda sinema filmleriyle de başarılı bir isim. Ancak Yılmaz bu kez kariyerinde bir başka pencere daha açarak bir diziye hayat verdi.

Cem Yılmaz’ın hem hikayesini yazdığı hem yönetip hem de başrollerden birini paylaştığı Erşan Kuneri dizisi, izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Erşan Kuneri, Cem Yılmaz’ın daha önceki filmleri GORA, Arif V 216’da hayat verdiği karakterlerdi.

Yılmaz, bu karakteri bu kez bir dizi kahramanı olarak kurguladı. Dizi, erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar vermesini konu alıyor.

“Ben artık seyirciyle seks yapmak değil, aşk yaşamak istiyorum. Karşılıksız da olsa…” sloganıyla erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri; sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlar. İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşuyor.

8 bölüm olarak çekilen dizi, daha çekim aşamasındayken çok ses getirmişti. Erşan Kuneri dizisi, 13 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Netflix’de izleyici ile buluşacak.

Netflix Türkiye’nin instagram hesabından yapılan paylaşımda, “Kuneri Film sunar: yedi film birden. #ErşanKuneri 13 Mayıs’ta sadece Netflix’te.” denildi.Kaynak