Usta yazar Gani Müjde’yi yıllar sonra dizilere döndüren Gelsin Hayat Bildiği Gibi sete çıkıyor!

[ad_1]

Türkiye’nin en deneyimli senaristlerinden biri olan Gani Müjde çok uzun süredir setlerden uzak. Usta kalem yıllar sonra yeni bir hikayeyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Adı daha önce Arkadaş olarak duyurulan dizinin ismi Gelsin Hayat Bildiği Gibi olarak değişti. Dizi yakında sete çıkıyor.

Bugüne Kadar Ruhsar, Ayrılsak da Beraberiz, Selena, Yarım Elma, Hayat Bilgisi, Yahşi Cazibe, Pis Yedili gibi birçok unutulmaz diziye imza atan Gani Müjde en son Fox TV’de yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. 2013 yılında yayınlanan dizi çok uzun ömürlü olamamıştı.

Gani Müjde neredeyse 10 yıl sonra yeni bir senaryoyu ekrana getirmeye hazırlanıyor. Daha önce Arkadaş ismiyle duyurulan ancak Gelsin Hayat Bildiği Gibi olarak değiştirilen dizi çok yakında sete çıkıyor. BKM tarafından çekilecek dizinin başrolünde Ertan Saban var.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği dizi Show TV’de yayınlanacak. Gani Müjde uzun süredir üzerinde çalıştığı projede bir dönem mafya lideri olarak birçok suça karışan bir adamın, yıllar sona hayatını değiştirme sürecini ekrana taşıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban’ın canlandıracağı mafya lideri yaptıklarına tövbe edecek ve bambaşka bir hayata doğru yol alacak. Yeni hayatında normal bir insan olmayı deneyecek olan karakter, bir okulda öğretmenliğe de başlayacak.

Haziran ayında sete çıkacak olan dizinin ağustos ayında izleyiciyle buluşması bekleniyor. En son Netflix’te yayınlanan Yakamoz S-245 dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Ertan Saban, Kuruluş Osman’dan sonra yeniden ulusal kanal ekranında hayranlarıyla buluşacak.

[ad_2]

Kaynak