Uraz Kaygılaroğlu ile Pınar Deniz hayranları çıldıracak, yeni dizinin adı bile mesaj veriyor!!

[ad_1]

Pınar Deniz, Yargı dizisiyle bu sezonun en güçlü çıkışını yapan oyuncuların başında geliyor. Kaan Urgancıoğlu ile de çok iyi bir partnerlik süreci yürüten oyuncu, şimdi de yeni dizisine hazırlanmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Disney Plus yetkililerinin Türkiye’deki ekran yüzleri ile yaptığı buluşmaya katılan isimlerden birisi de Pınar Deniz oldu. Güzel oyuncu Yargı dizisinin çekimlerinin bitmesinin ardından şimdi de Disney Plus için çekilecek olan diziye başlamak için gün sayıyor… Yaz arasında çekimler yapılacağı için Pınar Deniz çok yoğun bir dönem geçirecek.

Uraz Kaygılaroğlu da Üç Kuruş dizisini Mayıs sonu itibariyle tamamlayarak yeni dizinin çekimlerinin başlamasını bekleyecek. Gelen son bilgilere göre bu dizinin isminin SüperStar olarak düzenlendiği belirtiliyor.

Pınar Deniz, yaptığı açıklamada Disney Plus projesine ne kadar önem verdiğini anlatmıştı. Oyuncu, “Benim Disney’de bir işim var, şu an açıklayamayacağım. Ona başlayacağım. Yazın onun çekimleri başlayacak. Onun dışında reklam çekimlerim var. Hiç dinlenmeden proje yapacağım” diye konuştu.

Tatile ihtiyacı olmasına rağmen gelen senaryonun kaçabileceği bir iş olmadığının altını çizen Pınar Deniz, bu nedenle de yaz dönemini yoğun geçirmekten kaçınmadı.

Pınar Deniz’in ayrıca Kerem Bürsin ile başrolünde yer alacağı ve yine Disney Plus için çekilecek bir sinema filmi için de anlaştığı ve yaz döneminde bu projenin çekimlerinin de yapılabileceği gelen bilgiler arasında.

[ad_2]

Kaynak