Unutulmayan Son Yaz dizisi Arnavutluk’ta yayınlanmaya başladı!


Geçen yıl ekrana gelen ve unutulmazlar arasında yerini alan Son Yaz dizisinde özellikle Yağmur ve Akgün’ün aşkı hala hafızalarda. Erken sona eren ve yayınlandığı dönem izleyen herkesi büyüleyen dizi şimdi de Arnavutları etkisi altına alacak.

Son Yaz dizisinin ilk bölümü 1 Ocak 2021’de ekrana gelmişti. Dizinin başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan vardı. Dizinin ilk sezonu çok tutmuş ve özellikle Hafsanur Sancaktutan ile Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Yağmur ile Akgün’ün aşkı bir efsaneye dönüşmüştü.

Durum böyle olunca Son Yaz dizisi ikinci sezonuna aralarında Ali Atay ve Funda Eryiğit’in de bulunduğu birçok oyuncunun ayrılığıyla başlamıştı. İkinci sezonda zaman atlaması yaşanmış ve tamamen Yağmur ile Akgün’ün aşkı ön plana çıkarılmıştı.

Ancak Son Yaz o haliyle tutmadı. Dizi, ikinci sezona başladıktan kısa süre sonra 16 Ekim 2021 tarihinde yayımlanan 26. bölümüyle final yaparak sona ermişti. Dizinin hayranları final kararına büyük tepki göstermişti. Nitekim izleyiciler böyle güzel hikayesi olan bir yapıma fırsat tanımadığı için Fox TV’ye hala kızgın.

Yayınlandığı dönem Türk izleyicileri etkisi altına alan Son Yaz, şimdi de Arnavutları büyüleyecek. Son Yaz, Vera E Fundit ismiyle Arnavutluk’ta yayınlanmaya başladı. Dizinin ilk bölümü dün ekrana geldi. Son Yaz dizisinin konusu şöyleydi:

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara , sekiz yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak karşılığında oğlu Akgün’ün korunmasını ister. Bunun üzerine Savcı Selim, Akgün’ü özel olarak koruması altına alır. Akgün zamanla ailesinin içine girer ve hatta kızı Yağmur’a aşık olur.Kaynak