Üç Kuruş dizisi şanına yakışır bir şekilde nokta koydu! Finale Aslıhan Malbora’nın göbek dansı damgasını vurdu!

[ad_1]

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’nin Üç Kuruş dizisi, Pazartesi akşamı ekrana gelen 28. bölümüyle veda etti. Aslında Çukur’un devamı olarak gösterilmişti dizi ancak bambaşka konsepti ile başta dikkatleri çekse de beklenen reytingleri alamadı. Ancak yine de izleyenler tarafından büyük beğeni kazanan bir yapım oldu.

Ay Yapım imzalı dizinin final bölümü de izleyenler tarafından çok beğenildi. Her ne kadar bazı karakterlerin olmayışı izleyiciyi üzse de mutlu sonla biten dizi, düğün sahnesinde yapılan göbek dansıyla da ayrıca eğlenceli bir final yaşanmasını sağladı.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Aslıhan Malbora’nın başrollerinde oynadıkları Üç Kuruş dizisinin ilk bölümü de bir düğün sahnesi ile başlamıştı. Final sahnesinin de aynı şekilde renkli olması, izleyenlerin sosyal medyada “Düğünle başladı, düğünle bitti, şanına yakışır bir final oldu” sözleriyle karşılandı.

Roman mahallesinde geçen hikayenin, coşkulu, eğlence dozu yüksek, renkli görüntüleri, Üç Kuruş dizisinin finaline de damgasını vuran anlara sahne oldu. Dizide Leyla’ya hayat veren Aslıhan Malbora’nın uzun süre göbek attığı anlar ise en eğlenceli anlardı.

Sonunda düşmanları Kılıç’ı yenmeyi başaran ve hayatlarındaki tüm tehlikeleri atlatan Kartal ile Efe, aileleriyle birlikte mutlu bir hayat için yan yana durdular. Finalde yeni bir sayfa açan Efe ve Kartal, Kılıç’u ortadan kaldırdıktan sonra cezalarını tamamlayıp yeni hayatlarına kavuştular.

Efe yarım bıraktığı hukuk eğitimine devam ederken Kartal da açtığı otomotiv galerisinde Ruşen ve Şesu ile birlikte işlerini yürütmeye başladı. Leyla ile Efe çiftinin aşkı kızlarıyla taçlandı. Kartal’ın oğlu Ateş’in Çıngıraklı’daki sünnet düğünüyle biten dizi eğlenceli anlara sahne olurken tıpkı ilk bölümdeki gibi Kartal ile Leyla’nın karşılıklı dansı beğeni topladı.

#üçkuruşveda etiketi Twitter Türkiye’de 3 saat 40 dakika boyunca TT listesinde yer alarak dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

KARTAL, KILIÇ’I YENDİ

Efe’nin Kartal’la birlikte Kılıç’a karşı başlattığı plan, ikili için zorlu bir mücadeleyi beraberinde getirdi. Kılıç’ın cezaevindeki tüm adamları satın aldığını gören ikilinin hayatı tehlikeye girdi. Kılıç’ı avlayabilmek için içeride adamlarının olması gerektiğini düşünen Kartal, Çetin’den yardım istedi. Çetin’in para desteğiyle koğuşta saygınlık kazanan Kartal ve Efe için son hamle Kılıç’ı köşeye sıkıştırmak oldu. Koğuşta yangın çıkaran Kartal, Kılıç’ın bulunduğu hücreye girdi. İki düşman son kez kozlarını paylaştı ve hayatta kalan Kartal oldu.

[ad_2]

Kaynak