Üç Kız Kardeş dizisinde Türkan ölümü seçti, izleyici kahroldu!


Televizyongazetesi.com/Detay – 14. bölümü 31 Mayıs Salı akşamı yayınlanan Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, sezon finaline doğru izleyiciye heyecanlı anlar yaşattı. Yayınlandığı günden beri büyük bir heyecanla takip edilen dizide Türkan’ın içine düştüğü durum izleyiciyi üzerken, ekran başında dizinin takipçileri zor anlar yaşadı.

Her hafta reytingleriyle kanalın ve izleyicinin yüzünü güldüren dizi, 14’üncü bölümüyle de birinciliği kimseye bırakmadı. Dizinin son yayınlanan bölümü Total, AB ve ABC1 kategorilerinde ilk sıraya yerleşerek başarısını bir kez daha perçinledi.

Günün en çok konuşulan dizisinde yaşananlar ise ekran başındakilerin heyecanını giderek daha da katlamakta. Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizi, ayrıca sosyal medyada da çok konuşuldu.

Dizideki gelişmeler sonrası yapılan yorumlarda, Türkan’ın içine düştüğü durum, izleyenler tarafından büyük üzüntü ile karşılandı. Rüçhan, Türkan’ın gazetede çıkan fotoğraflarını büyük bir öfkeyle karşılayarak, Nesrin’den hesap sormak için harekete geçerken, ikili arasında da büyük bir gerilim yaşandı.

Somer’in Türkan’a tavrı karşısında ise çiftin ipleri kopma noktasına geldi! Ferit ile gazetede fotoğrafları çıkan Türkan, her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğunu anlatamadı Somer’e… Somer, Ferit’i hastanelik edinceye kadar döverken, Türkan’ı da suçlayarak ağır sözlerle suçladı.

Türkan ise gazetede kendisini görünce gözyaşlarına boğulurken, Türkan’a öfkeyle bağıran Somer, tüm ipleri kopararak ona inanmadığını söyledi. Türkan ise o gece Mine’yle birlikte olduğunu herkesten sakladı.

Türkan’ın yaşananlara dayanamayarak bir veda mektubu yazıp intihar etmek istemesi, izleyenleri çok üzen bir gelişme oldu. Kızlarına sahip çıkmadıkları gerekçesiyle anne ve babasına da tepki verdi izleyenler sosyal medyada.

Sadık ve Nesrin, Türkan’ın böyle bir şey yapmayacağını düşünseler de Türkan’ın sessizliği ve kabullenişi aralarında büyük olayların yaşanmasına sebep oldu. Dönüş ve Derya, Türkan’ın bu duruma nasıl düştüğünü araştırmak için harekete geçti. Türkan, sıkışıp kaldığı bu zor durumdan çıkmak için kendince bir karar verdi.

Türkan’ın mektubunu alan Somer, onun arkasından koştu. Türkan’ın ölümü seçtiği bu yolda Somer’in ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Üç Kız Kardeş” yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de…Kaynak