Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan’ın kötülüğü karşısına Türkan iyilik duvarı örecek!


Üç Kız Kardeş dizisinin sezon finaline doğru adım adım yaklaşılıyor. 2022 yılının en dikkat çeken projelerinden olan Üç Kız Kardeş’te Özgü Kaya, canlandırdığı Türkan karakteriyle büyük övgü aldı.. Somer karakterindeki Berker Güven ile Özgü Kaya ikilisi de sosyal medyada en çok konuşulan dizi çiftlerinden birisi oldu.

Üç Kız Kardeş’in hikayesi hem çok iyi ilerliyor hem de reytingleri çok iyi geliyor. Bu da dizinin ikinci sezonda da çok etkili şekilde ekranda yer alacağının mesajı oldu… Dizinin 13. yeni bölümü ise 24 Mayıs Salı akşamı ekrandaki yerini alacak. Yeni bölümde masaya vuran Türkan, Rüçhan hanımın anladığı dilden konuşacak. Ona, gururlu insanların nasıl olduğunun dersini verecek olan Türkan, küllerinden yeniden doğacak ve hayatına sahip çıkacak.

Türkan, Rüçhan’a meydan okuyacak ve dizi hayranları da şimdiden bu gelişmeden son derece memnun. Türkan, evliliğini bitirmenin daha doğru olduğunu savunurken Sadık, Türkan ve Somer’in aralarında sorun olduğunu anlar. Türkan ise bu duruma düşmesinde Nesrin’in de payı olduğunu itiraf eder.

Üç Kız kardeş dizisinde izleyiciler Türkan’ın ağzından dökülen şu sözleri yazarak sosyal medyada dikkat çekiyor: “Siz kötü kalbinizin içine hapsolmuş, zavallı, yalnız bir kadınsınız.”

İşte bu sözler ile Rüçhan’a savaş ilan eden Türkan karakterinin bu çıkışı izleyicilerin de heyecanını artırdı. Üç Kız Kardeş dizisinde Rüçhan’ın kötülükleri karşısında Türkan’ın iyilik duvarı örülüyor…

Rüçhan karakterini canlandıran Veda Yurtsever’in başarılı performansı da dizinin hayranları tarafından takdirle karşılanıyor.Kaynak