Üç Kız Kardeş dizisi hayranları senaryodaki çarpıklığa çok öfkelendi!


Salı akşamları Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Üç Kız Kardeş dizisinde, Berker Güven ile Özgü Kaya ikilisi çok başarılı bir dizi çifti olarak izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Kanal D’nin 1 yıl önce yayına aldığı ve şimdiye kadar da çok iyi reytingler elde eden dizisinde, işler fena halde karıştı.

Özgü Kaya’nın canlandırdığı Türkan karakterinin yaşadığı acılar, erkeğe güven olmaz sözünü bir kez daha gündeme getirdi. Dizinin sadık izleyicileri ise her ne kadar İclal Aydın’ın aynı isimli romanından bir uyarlama olsa da, Somer karakterinin geldiği noktadan hiç memnun değil.

Berker Güven’in başarılı performansı alkış alıyor ama hikayede Somer karakterine tepki giderek büyüyor. Birçok dizi hayranı, Türkan’ın yaşadığı derin hayal kırıklığını yaşıyor.

Dizinin 38. bölümü Salı günü yayınlandı ve Mine’nin evinde yatakta görüntüsü gözüken Somer’i o halde gören Türkan’ın hisleri izleyicileri empati yapmaya sevk etti.

“Türkan’ın en büyük şanssızlığı Somer’in kişiliksiz çıkması” şeklinde yorum yapan dizinin hayranları, Somer karakterinin yüzüne tükürmek istediklerini bile ifade ediyor.

Mine’nin oyunları sonucunda Somer’in karısı Türkan karşısında düştüğü durum nasıl telafi edilecek, senaryo bundan sonra nereye ilerleyecek izleyiciler de merakla bekliyor.

Bir izleyici senaristlere şu uyarıda bulunuyor: “Kazanan Mine olursa, Somer yanlış bir şey yapıp Mine’ye dönmüşse, dizi yere çakılır, izlenmez.”

Gerçekten de Üç Kız Kardeş dizisinin hayranları 38. bölümdeki bu sahne ile büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Dizinin bugüne kadar ki başarılı çizgisinde senaryo hep ön plandaydı. Yine senaryo ön planda ama bu durum izleyiciler için bir kırılma noktası olarak da ilerleyen bölümlere bir sıkıntı olarak yansıyabilir.Kaynak