Tuzak dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü’nün isyan ettiği paylaşım herkesi şaşkına çevirdi!


tv8 ekranında Perşembe akşamları yayınlanmaya devam eden Tuzak dizisinde Akın Akınözü ile Bensu Soral ikilisi başrolde yer alıyor. İki ünlü oyuncunun da başarılı performansları alkış alırken, dizinin düşük reytingler alması ise birçok izleyici tarafından haksızlık olarak değerlendiriliyor.

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta üstü üste yaşanan 2 büyük deprem felaketinin ardından Akın Akınözü de sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çekti. Ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımda “Her Güne Bir Yasa” isimli Robert Greene’e ait kitaptan bir bölüm gösterdi.

6 Şubat başlığı taşıyan bu bölüm inşaatın önemine ve bir inşaat ustasının çıraklıktan yetişmesi gerektiğini anlatıyordu. Tam da 6 Şubat 2023 tarihinde Türkiye’de bir deprem felaketinin yaşanması ile kitaptaki bu bölüm Akın Akınözü’nün duygularına tercüman oldu.

Ünlü oyuncu, bu sayfayı gördükten ve 6 Şubat tarihini işaret ettikten sonra, başka sayfalara geçemediğini ifade ederek, şöyle yazdı:

“Diğer sayfalara geçmeye elim varmadı. Yaşıyor olduğumuz bu acının ve travmanın karşısında, “geçmiş olsun” demeye dilimin varmakta zorlandığı gibi… Çünkü geçmedi… Sabırla, sorumlulukla ve yüksek standartlarla, kayda değer günler “inşaa” edene kadar da geçmeyecek… O günleri birlikte görebilmenin umuduyla, hepimize sabır diliyorum…”

Akın Akınözü adeta depremde kağıt gibi yıkılan binaların ve bu binalarda yaşamını yitirenler vatandaşları düşünerek adeta isyan ediyor.

Sorumluluğu ve yüksek standartlı inşaatlara olan ihtiyacı dile getiren oyuncunun o günleri hep birlikte görme dileği de dikkatlerden kaçmıyor.

Oyuncu, ayrıca beklenen İstanbul depremi ile ilgili de yapım denetimlerinin başlaması için de instagram hesabından kampanya görselini paylaştı.Kaynak