Tozlu Yaka dizisinde başrol krizi yine Kuzey Yıldızı dizisinden çözüldü!


Fox TV’nin yaz dönemi için hazırlattığı yeni dizi Tozlu Yaka hem bir aile hem de gençlik yapımı olarak öne çıkacak… NTC Medya’nın titiz bir çalışma yürüttüğü dizinin çekimlerinden hemen önce başrol sorunu yaşandı…

Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakteri ile popüler olan Nilsu Berfin Aktaş’ın önce başrol kadın oyuncusu olarak yer alması yönünde olumlu görüşmeler yapıldı ama son anda oyuncu Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli komedi dizisinde yer almayı tercih etti. Dram yapımı yerine komedi ağırlıklı yeni dizisiyle ekranda yer alacak olan Nilsu Berfin Aktaş’ın yerine Tozlu Yaka’ya kimin geleceği de merak ediliyordu.

Çağla Şimşek, Tayanç Ayaydın, Dolunay Soysert, Kadim Yaşar, Can Bartu Aslan, Serra Pirinç, Nebil Sayın ve Nur Yazar gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı diziye en son Ulvi Kahyaoğlu ile Kaan Mirac Sezen de katıldı…

Kadrosu neredeyse tamamlanan dizinin kadın başrolü olarak da görüşme yapılan ve ön anlaşma yapılan isim ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ecem Çalhan yeni dizinin başrol kadın oyuncusu olacak.

Nilsu Berfin Aktaş’ın ayrılık kararı, oyununun daha öne Kuzey Yıldızı dizisinde birlikte rol aldığı Ecem Çalhan’a önemli bir dizide başrolde yer alma fırsatı vermiş oldu.

Ecem Çalhan’ı izleyiciler ilk olarak Kuzey Yıldızı dizisindeki Kamer Mollaoğlu karakteri ile ekranda izledi. Bu sezon Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde konuk oyuncu olarak da yer alan Ecem Çalhan, yaz döneminde ise Tozlu Yaka ile Fox TV’de bambaşka bir karakterde yeteneklerini sergileyecek.

Yeni dizide Ecem Çalhan’ı Kaan Mirac Sezen ile partner olarak izleyeceksiniz.Kaynak