Teşkilat’ın Çetin’i Mustafa Açılan Show TV’nin yeni dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de!


TRT 1’in dün akşam ikinci sezon finalini yapan başarılı dizisi Teşkilat’ın oyuncularından Mustafa Açılan yeni projesini belirledi. Açılan, Show TV’de ekrana gelecek olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli dizide rol alacak.

Mustafa Açılan Teşkilat’ın oyuncu kadrosuna ikinci sezon başında dahil olmuştu. Açılan dizide Çetin karakterini canlandırıyordu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Veli karakteri ile 2018 yılında hikayede yerini alan Mustafa Açılan, ardından ise Çocuk dizisinde ortaya çıkmıştı. Maria ile Mustafa dizisinde Galip karakterini canlandıran Açılan, Teşkilat dizisiyle kariyerinde önemli bir sıçrama yapmıştı.

Mustafa Açılan, Teşkilat dizisindeki Çetin’le yetimhanede büyümüş ve 14 yaşında ıslah evine düştüğü için hayata karşı kendini hep korumak zorunda kalmış, dışarıya karşı sert duvarlar örmüş olsa da çok duygusal bir karakteri canlandırmıştı. Ancak Açılan’ın Teşkilat’taki ömrü çok uzun sürmedi.

Genç oyuncu Teşkilat’tan sonraki yeni projesini belirledi ve senaryosu Gani Müjde tarafından yazılan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle anlaştı. Show TV’de yayınlanacak dizinin çekimlerine haziran ayında başlanacak. Dizinin ağustos ayında izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Ertan Saban’ın canlandıracağı mafya lideri yaptıklarına tövbe edecek ve bambaşka bir hayata doğru yol alacak. Yeni hayatında normal bir insan olmayı deneyecek olan karakter, bir okulda öğretmenliğe de başlayacak.

Yapımcılığını BKM’nin üstleneceği dizinin yönetmeni ise Altan Dönmez olacak. Sıra dışı bir hikayeye sahip olan dizide rol alan isimlerden biri de Burak Demir.Kaynak