Teşkilat sezon finalini iki bombayla kapattı! İzleyicide heyecan tavan yaptı!


Dün akşam, pazar gecelerinin reyting birincisi iki dizisi sezon finali yaptı. Kanal D dizisi Yargı 34. bölümüyle, TRT 1 dizisi Teşkilat da 48. bölümüyle sezona veda etti. Teşkilat sezon finalini iki bomba birden patlatarak yaptı.

TRT 1’in başarılı dizisi Teşkilat dün akşam ikinci sezona veda etti. Sezon finalinde senaristler iki bombayı birden patlattı. İzleyicilerin heyecanı da tavan yaptı. Şimdi herkes üçüncü sezonda olacakları görmek için eylül ayını iple çekiyor.

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan sezon finali bölümüne iki şey damgasını vurdu: Memati’nin dönüşü ve bombanın patlaması. Teşkilat izleyicileri dün akşamki bölümü seyrederken çok büyük bir sürprizle karşılaştı. Çünkü izleyici Kurtlar Vadisi’nin efsane karakteri Memati’yle karşılaştı. Ancak gelen elbette Memati değildi.

Türk dizi dünyasının efsane yapımı Kurtlar Vadisi’nde Süleyman Çakır’ın sağ kolu ve en sadık adamı Memati’yi canlandıran Gürkan Uygun zaten Kurtlar Vadisi dizisinde kötü bir karakter olan Yıldırım’ı canlandırıyordu. Teşkilat’ın dün yayınlanan sezon finali fragmanında Yıldırım’ın ikizinin Halit Başkan tarafından çağırılması ve konuşması başta olmak üzere her şeyiyle Memati Baş’a benzemesi izleyicilerde büyük heyecan yarattı. Teşkilat izleyiciler hem Gürkan Uygun diziden ayrılmadığı hem de Memati’ye çok benzeyen bir karakteri yeni sezonda izleyecekleri için çok heyecanlandı.

Öte yandan dün akşam Teşkilat izleyicisinde büyük heyecan yaratan bir başka olay da bomba sahnesiydi. Patlayan bomba sonucu Çağlar Ertuğrul’un canlandırdığı Serdar’ın ölüp ölmeyeceği büyük bir heyecan yarattı. Ortaya atılan bazı söylentilere göre Çağlar Ertuğrul’un üçüncü sezonda Teşkilat’tan ayrılma ihtimali var. Dolayısıyla bu durum büyük bir soru işaretini de beraberinde getirdi.

Teşkilat ikinci sezonu birçok önemli oyuncusunun ayrılığıyla tamamladı. Teşkilat’ın kadrosunda yer alan Nihat Altınkaya, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman ikinci sezon sonunda Teşkilat’a veda etti. Teşkilat’ın üçüncü sezonda yeni karakterler ve yeni hikayelerle izleyici karşısına çıkması bekleniyor.Kaynak