SüperStar dizisinin hikayesi Pınar Deniz’in ününe ün katacak!


SüperStar isimli yeni Disney Plus dizisi için çalışmalar yoğunlaştırıldı. Pınar Deniz, Yargı dizisinin sezon finalinin ardından bir süre dinlenecek ve sonrasında yeni rolü için sete çıkacak. Ünlü oyuncu, çok etkili bir hikaye olduğu için rolü kabul etti ve yaz aylarını çalışarak geçirme kararı aldı.

Yargı dizisinin 34. bölümünde sezon finali yapmasının ardından ekip dağıldı ve şimdi Ağustos ayının sonuna kadar da tatil dönemi başladı. Ancak bu süreçte birçok isim çalışmayı tercih ediyor. Pınar Deniz de SüperStar isimli dizinin çekimlerine katılacak. Uraz Kaygılaroğlu da bu dizide erkek başrol olarak yer alıyor. Üç Kuruş dizisinin de final yapmasının ardından iki oyuncu da yeni rolleri için hazırlıklara başladı.

SüperStar dizisinin hikayesi herkesi şaşkına çevirecek. Bir seri katili canlandıracak olan Pınar Deniz, hem kadınlara hem hayvanlara hem de çocuklara şiddet uygulayan insanları hedef alan birisini canlandıracak.

Bu kadın seri katil toplum tarafından zararlı olarak görülen kişileri öldürerek dehşet saçıyor… Ancak bu karakterin toplumsal anlamda destek bulma durumunun hikayede olup olmayacağı da merak konusu…

Seri katil rolleri birçok oyuncu için arzu edilen, çok farklı ve klişeden uzak bir rol olarak görülüyor. Pınar Deniz de böyle önemli bir rolde yer alacağı için durumdan memnun.

SüperStar dizisinde Ahmet Rıfat Şungar ile birlikte Şebnem Hassanisoughi’nin de yer alacak olması, güçlü bir kadronun oluşturulmakta olduğunu gösteriyor.Kaynak