Star TV’nin yeni sezondaki 4 süper dizisi ortaya çıktı, yıldızlar geçidi gibi olacak!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV, dizi krizini bitirmek için güçlü adımlar atmaya başladı! Star TV ekranlarında geride bıraktığımız 2 sezon içinde birçok dizi ekrana geldi ama bunların bazıları başarılı olurken, çoğunluğu kısa sürede ekran ömrünü tamamladı. Sefirin Kızı, Menajerimi Ara, Ada Masalı, Kaderimin Oyunu gibi diziler kanalın memnun kaldığı projeler oldu. Ancak bunun dışında çok sayıda dizi de izleyicileri etkileyemediği için ekran ömrünü kısa sürede tamamlayıp, erken final yaparak sona erdi.

Star TV, 2 sezon süren bu dizi krizini bitirmek adına gelecek dönemde yepyeni adımlar atmaya karar verdi. Bu adımları atarken de çok iddialı projeleri kendi kanalına bağlama stratejisi ile hareket eden kanal yönetimi önemli anlaşmalar yaptı. Star TV’nin son dönemde en dikkat çeken dizi projesi olarak Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi gözüküyor. Çiftin aynı zamanda yapım ortaklığını da yürütmesi bakımından projeye ne kadar büyük önem verdiklerini görebilirsiniz.

Gecenin Ucunda dizisi için ön hazırlıklar devam ediyor ve yaz sürecinde çekimler başlayacak ve Eylül ayında da ekranda izleyicilerle buluşması bekleniyor. Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu hayranları heyecanla bu projeyi bekliyor.

Star TV ayrıca Onur Güvenatam ile Gülseren Budayıcığlu’nun ortaklığında kurulan OGM Pictures ile de özel bir anlaşma yaptı. Bu yapım firması son dönemde bir hayli öne çıktı. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda dizilerini izleyicilerle buluşturan OGM Pictures’in yeni dizilerinin artık Star TV’de izleyicilerle buluşacağı ortaya çıktı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Kral Kaybederse isimli yeni dizi de bu süreçte Star TV tarafından ekrana getirilecek. Kıvanç Tatlıtuğ’un ismi ile uzun süre gündemde yer alan diziyi hayranlar heyecanla bekliyor. OGM Pictures’in kanal için yeni dizi hazırlıkları içinde olduğu da gelen bilgiler arasında. Bu dizilerden birisi daha ortaya çıktı.

Antepli isimli dizinin de yapımcısı OGM Pictures ve başrolünde de Afra Saraçoğlu’nun yer alması konusunda anlaşma sağlandığı ortaya çıktı. Antepli bir ailenin etkileyici hikayesinin yansıtılacağı dizinin bazı bölümleri Gaziantep’te çekilirken, sonrasında da ekibin İstanbul’da çekimlere devam edeceği gelen bilgiler arasında.

Star TV, ayrıca Ay Yapım’ın üzerinde titizlikle durduğu Hanedan isimli diziyi de yayınlamak istiyor. Kanal ile yapımcı arasında görüşmeler yapıldığı daha önce basına yansımıştı. Farklı dizi projeleri ile gelecek sezon öne çıkmayı hedefleyen Star TV, NGM Medya tarafından hazırlanan Kaderimin Oyunu için de ikinci sezonda da devam etmesi amacıyla yapımcı ile anlaşmıştı.

Star TV yönetimi 2 sezondur diziler konusunda yaşanan şanssızlıkları gelecek dönemde yaşamamak ve izlenme oranlarını artırmak için yeni sezona çok etkili projelerle başlamayı planlıyor.

[ad_2]

Kaynak