Sonunda Yargı’da Ceylin’in Kimi Öldürdüğü Açıklandı! Ceylin Yekta’yı Öldürüyor! Uğur Polat Diziden Ayrılıyor mu?

[ad_1]

Kanal D’nin, sezona ait en iyi çıkış yapan ve oyunculuk şöleni yaşatan dizisi Yargı’da merak edilen o soru sonunda cevap buldu.

Ay Yapım’ın imzalı dizide yeni bölümünden ilk tanıtım da yayınlandı.

“Ilgaz ve Ceylin için hala bir umut var mı?” sorusu akıllarda dursa da asıl soru haftalardır işareti verilen sezon sonu karesi ile Ceylin’in kimi öldüreceğiydi.

Yeşim sorununun devam edeceği yeni bölümde tempo giderek artarken, sezon finaline son iki bölümün kaldığı Yargı’da heyecan da doruğa çıkıyor.

Ceylin, Ilgaz ve Derya Yeşim’in herkesten sakladığı ortağının peşine düşerken önce Çınar’ın kendisini hapishanede ziyaret eden baba Metin’den ne istediği ise merak konusu oldu sonrasında ise Cüneytin itirafları bölüme şimdiden damgasını vurdu.

Ceylin bir kez daha yıkıldı… Pazar'ın galibi yine Yargı oldu… - Haberler

Sezon finaline doğru Cüneyt’in Ceylin’i derinden sarsacak itirafının Yekta’nın babsının ölümündeki rolünün olacağı tahmin edilirken, Ceylin’in neden cinnet geçirerek cinayet işlediği ise açıklığa kavuşuyor.

34. bölümü ile birlikte 29 Mayıs’ta sezon finali yapacak dizide, son haftalarda işaret edilen cinayetin Yekta olduğu neredeyse kesinlik kazanmış durumda. 

Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan hikayede Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak ve Uğur Aslan kadar başarılı ve yarattığı renki karakter ile bir efsane olan Uğur Polat’ın ise dizinin yeni sezonunda yer alıp almayacağı ise ayrıca merak konusu oldu.  

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?

Yargı'nın 'Pars Savcı'sının 14 yaş küçük sevgilisi güzelliğiyle mest etti!

[ad_2]

Kaynak