Son Yaz dizisinin Akgün’ü Alperen Duymaz, Erkek Severse’den sonra yeni bir projeye hazırlanıyor!

[ad_1]

Alperen Duymaz, son yılların adeta aranan aktörlerinden birisi haline geldi!

Genç kuşağın başarılı oyuncularından biri olan Alperen Duymaz, Son Yaz dizisinde oynadığı Akgün karakterinden sonra son yılların adeta aranan aktörlerinden birisi haline geldi. Hayranları tarafından ekrana dönüşü heyecanla beklenen bir isim son olarak beIN CONNECT’in “Erkek Severse” isimli dizisinde başrol oynayadı.

Son Yaz dizisindeki Akgün karakteriyle gösterdiği başarılı oyunculuk ve performansıyla akıllara kazanan Alperen Duymaz’ın yakın zamanda televizyon ekranlarına yeni bir diziyle döneceği konuşuluyordu. Bu iddialar Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin doğduğu gün hastaneye ziyarete giden oyuncuya soruldu.

Alperen Duymaz, “Yeni işlerimiz başlayacak. Görüşmelere gidip geliyoruz. Var bir proje şimdilik bir şeyler söylemeyelim. Gizli kalsın. Yapım tarafı gereken açıklamayı yapar” açıklamasını yapmıştı. Yaptığı açıklama ile oyuncunun duyumları doğruladığı düşünürken ters köşe geldi.

Ünlü oyuncu Alperen Duymaz yeni projesinin detayları ortaya çıktı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Alperen Duymaz, senaryosunu “Dali’nin Kadınları”, “Sultana”, “Düğün Şarkıcısı” gibi başarılı oyunlarıyla ve film senaryolarıyla tanınan Erdi Işık’ın kaleme aldığı “Kül” adlı filmde başrol oynayacak. Başarılı oyuncu hayranlarının karşısına beklenenin aksine dizi projesiyle değil de film ile çıkacak.

Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği filmi “Zerre” ve “Gölgeler İçinde” filmleri ödül yağmuruna tutulan Erdem Tepegöz yönetecek. Alperen Duymaz’ın “Metin Ali” adlı marangoza hayat vereceği filmde olaylar Acar Yayınları’na gönderilen Kül adlı kitap tekstiyle başlayacak. “Kül”ün diğer oyuncu kadrosuyla ilgili görüşmeler sürüyor.

[ad_2]

Kaynak