Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolündeki Gizli Saklı dizisi, ilk tanıtımla izleyiciyi tavlamayı başardı!


Yapımcılığını Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No: 9 Productions’ın üstlendiği Gizli Saklı’nın hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başlandı. Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolündeki dizinin hazırlık sürecinde iki oyuncunun birlikte verdikleri pozlar, hayranlarını da coşturuyor.

Kışın yayınlanan dizilerden hikayesi biten, reytingleri beklentiyi karşılayamayan projeler tek tek sezon finali yaparken yaz aylarında izleyicilerle buluşacak yeni projelerin hazırlıkları ve çekimleri devam ediyor. Görünen o ki ekranlarda yazın sıkı bir rekabet yaşanacak.

Geçtiğimiz sezon Mucize Doktor dizisinde rol alan Sinem Ünsal, oynadığı Nazlı karakteri ile milyonların sevgisini kazanmış ve büyük çıkış yakalamıştı. Mucize Doktor’un final yapmasının ardından sezon başında “Elbet Bir Gün” isimli projeye başlayan güzel oyuncunun oynadığı dizinin yayın ömrü kısa sürmüştü.

Halit Özgür Sarı ise Kardeşlerim dizisiyle dikkatleri üzerine çekmiş, askerlik görevini yerine getirmek için diziden erken ayırılmıştı. Son dönemde genç oyuncular arasında öne çıkan isim vatani görevini tamamladıktan sonra Gizli Saklı dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide Naz karakterini Sinem Ünsal canlandırırken, Pamir Komiser karakterine hayat veriyor. Bir sivil operasyonda birlikte çalışacak olan ikili görev gereği bir çifti canlandırıyorlar. Birbirinden hiç hoşlanmayan ve görev gereği bile olsa bir arada olmak istemeyen ikilinin gizli görevleri bakalım nasıl geçecek. İlk görüşte dalaş, aşka dönüşecek mi?

Heyecanla beklenen dizinin ilk fragmanını çok beğenen takipçiler dizinin tanıtımı ardından ikiliyi birbirine çok yakıştırırken Gizli Saklı dizisinin bir yaz projesi olarak tutacağı yönünde hemfikirler.Kaynak