Sezon finaliyle olay yaratması beklenen, reyting rekortmeni Yargı dizisinde iki yeni ödülün heyecanı yaşanıyor!


TelevziyonGazetesi.com / Detay – Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı, hikayesi, kurgusu ve oyuncu performanslarıyla şüphesiz bu yılın en başarılı yapımları arasında yer alıyor ve izleyicisi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Yargı’nın birinci sezon çekimleri geçtiğimiz hafta sonu sona erdi ve sürükleyici bir hikayeyi ekrana taşıyan dizi ekibi, çektikleri son sahnenin ardından yaptıkları kutlamayla sezon arası verdiler.

Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisinin oynadığı dizide başroller kadar başarılı birçok yardımcı karakter bulunuyor. Performansıyla dikkat çeken isimlerin başında Pars Savcı karakterini canlandıran Mehmet Yılmaz Ak geliyor. Karakterin sahnelerindeki kendine has tavırları izleyiciden tam not alıyor.

Geçtiğimiz günlerde Beykent Üniversitesi tarafından düzenlenen ‘Beykent İletişim Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünün sahibi olurken Yargı gençler tarafından bir kez daha “En İyi TV Dizisi” seçildi.

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan Yargı’ya bu sezon ödüller yağdı. Yeni başlamasına rağmen sezon boyu hem dizi hem de dizinin oyuncuları birçok ödüle layık görüldü.

Pars Savcı karakterindeki performansıyla alkışları toplayan Mehmet Yılmaz Ak, ödüle doymayan Yargı dizisinin Beykent Üniversitesi’nin düzenlediği ‘Beykent İletişim Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olurken, Yargı da “En İyi TV Dizisi” ödülüne layık görüldü. İki ödülü de almak için sahneye çıkan Ak, salonda dakikalarca alkışlandı.

Yargı yeni bölümleriyle her Pazar akşamı Kanal D’de…Kaynak