Seversin ile Senden Daha Güzel dizilerinin çiftleri arasında büyük rekabet çıktı!

[ad_1]

Kanal D ekranında Seversin ile Fox TV’deki Senden Daha Güzel dizileri bu yaz döneminin en çok dikkat çeken projeleri olacak gibi gözüküyor. Setlerden gelen paylaşımlara bakılırsa hem İlayda Alişan ile Burak Yörük hem de Cemre Baysel ile Burak Çelik favori dizi çifti olmaya aday gözüküyor.

Televizyon kanalları geçen yılların aksine artık yaz dizilerine daha çok önem veriyor. Bunun altında yatan nedenlerden birisi de romantik komedi hikayelerinin yurt dışında daha hızlı alıcı bulması olarak gözüküyor. Haziran ayı ile birlikte de birbiri ardına yazlık dizilerin izleyicilerle buluşacağına şahitlik edeceğiz.

İlk olarak 1 Haziran Çarşamba akşamı Seversin isimli Kanal D dizisinin izleyicilerle buluşacağı ortaya çıktı.

İlayda Alişan ve Burak Yörük ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, aynı zamanda en hoş enerjiyi yayan ve izleyicileri meraklandıran yaz dizisi olarak da öne çıkıyor.

Bunun nedeni ise iletişimin güzel yapılması ve başrol çiftinin de çok uyumlu olması…

Senden Daha Güzel isimli Fox TV dizisini de izleyiciler büyük bir heyecan ve merak ile bekliyor. Setten gelen ilk pozlara bakılırsa Burak Çelik ile Cemre Baysel yaz döneminin favori dizi çiftlerinden birisi olacak. Dizinin 7 Haziran Salı günü ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Sosyal medyada ise şimdiden bu iki dizinin öne çıkmakta olduğunu söyleyebiliriz. Hem romantik komedi hikayeleri olmaları hem de başrolde çok heyecan verici buluşmaların yaşanması sosyal medyayı hareketlendirdi.

İlayda Alişan ile Burak Yörük ikilisi çok güzel bir enerji ortaya koyuyor. Aynı durumu Cemre Baysel ile Burak Çelik’in de sergilemeye başladığını görüyoruz.

Seversin ve Senden Daha Güzel dizileri farklı günlerde yayınlanacaklar ama şimdiden sosyal medyada öne çıkmaya başladılar bile…

Bu iki dizinin yanı sıra yine Fox TV’de ekrana gelecek olan Gizli Saklı isimli polisiye komedi dizisinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı dizi çifti de büyük dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Bakalım bu yaz döneminde sosyal medyayı hangi dizi çiftleri sürükleyecek? Takip etmeye ve bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

[ad_2]

Kaynak