Seni Kalbime Sakladım ile TRT de romantik yaz dizisi kervanına katıldı!


TRT yeni romantik yaz dizisi Seni Kalbim Gömdüm’ün ilk tanıtımını yayınladı. Başrollerinde Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın yer aldığı dizinin tanıtımı izleyicilerden olumlu tepki aldı. Seni Kalbime Sakladım ile nihayet TRT 1’de romantik komedi yaz dizisi kervanına katılmış oldu.

Özellikle Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Turna karakteriyle dikkatleri üzerine çeken ve ardından Elkızı dizisiyle ekrana gelen Sevda Erginci’nin büyük bir hayran kitlesi var. Dolayısıyla daha önce adı Civan Mert olarak açıklanan Seni Kalbime Sakladım, Sevda Erginci hayranlarını çok mutlu etti.

Erginci’nin başrolünü yakışıklı oyuncu Ekin Mert Daymaz’la paylaştığı Seni Kalbime Sakladım dizisi TRT 1 için ayrı bir öneme sahip. Çünkü kanal daha önce romantik komedi türündeki yaz dizilerine çok sıcak bakmıyordu. Ancak TRT 1 Seni Kalbime Sakladım ile alışılmışın dışında bir türle izleyicinin karşısına çıkacak.

Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden yeni dizi Seni Kalbime Sakladım’ın ilk tanıtımı da yayınlandı. Tanıtım izleyiciye büyük bir şaşırtmaca yaşattı. Tanıtımın başında Ekin Mert Daymaz lüks araba ve şık görünümüyle zengin bir adam imajı yansıtıyor. Ancak birkaç saniye sonra Daymaz’ın aslında vale olarak çalıştığı, Sevda Erginci’nin de zengin bir kadın karakteri canlandırdığı ortaya çıkıyor.

Sosyal medyada büyük ilgi gören tanıtım, kısa sürede yüz binlerce kişi tarafından izlendi. Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı, senaryosunu Burcu Yılmaz ve Pınar Kaya’nın yazdığı dizi aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile “yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civan Mert’in aşkını ekrana taşıyacak.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. Ancak çok yakında izleyiciyle buluşması bekleniyor. Dizide Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ın yanı sıra Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Evren Duyal, Mehtap Bayri, Elçin Afacan, Gökçe Akyıldız, Ali Öner, Berke Üsdiken, Ferhat Baynal, Sibel Aytan, Derda Yasir Yenal, Emre Taşkıran, Evren Duyal, İlayda Yıldırım, Tarık Ündüz, Denizhan Kınacıgil, Özge Akdeniz, Ramiz Mullamusa ve Ayberk Aladar rol alıyor.Kaynak