Sen Çal Kapımı’nın yakışıklı bir oyuncusu yeni projesini seçti!

[ad_1]

Bugüne kadar 85 ülkede yayınlanan ve dünyayı resmen yerinden oynatan Sen Çal Kapımı dizisinin oyuncusu Yiğit Dikmen nihayet yeni projesini belirledi. Yakışıklı oyuncu Kanal D’nin yaz dizisi Seversin ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada büyük ses getiren Sen Çal Kapımı dizisi sona ereli aylar oldu. Dizinin bazı oyuncuları hala yeni proje için beklerken bazıları yeni dizilerini belirledi bile. Bu isimlerden biri de Sen Çal Kapımı’da Emre karakterini canlandıran Yiğit Dikmen oldu.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncu Haliç Üniversitesi’nin konservatuvarında öğrenciyken Güzel Günler Göreceğiz isimli sinema filmiyle setlere adım attı. Ardından, 2015 yılında Fox TV’de ekrana gelen Şehrin Melekler adlı dizide rol aldı Fırat karakterine hayat verdi.

Yiğit Dikmen’nin yer aldığı bir diğer dizi projesi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan “Hayat Mucizelere Gebe” oldu. Yiğit Dikmen dizide Hande Ataizi, Damla Colbay ve Işıl Yücesoy ile birlikte rol aldı. Survivor’da da yarışan Dikmen, Hayat Mucizelere Gebe, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizileriyle de ekrana geldi. Yakışıklı oyuncu en son Sen Çal Kapımı dizisinde Emre karakterini canlandırdı.

Yiğit Dikmen şimdi de Kanal D’nin yeni yaz dizisi Seversin ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birkaç hafta önce çekileceği açıklanan ve adının Bir Yaz Dizisi olacağı belirtilen yapımın adı daha sonra Seversin olarak değiştirilmişti.

İlayda Alişan ve Burak Yörük’ün başrolleri paylaşacağı dizide ayrıca Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi, Ceren Taşçı ve Hazal Benli gibi isimler yer alıyor. Ay sonunda sete çıkması planlanan dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstleniyor. Romantik komedi türünde bir yazlık dizi olacağı tahmin edilen projenin senaryosu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan tarafından yazılıyor.

[ad_2]

Kaynak