Sen Çal Kapımı’nın Deniz’i Sarp Can Köroğlu setlere dönüyor!

[ad_1]

Fox TV’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı dizisi sona ereli sekiz ay oldu ancak yankıları sürüyor. Kadrosundaki birçok oyuncunun kariyerinde sıçrama yapmasını sağlayan dizinin başarılı bir oyuncusu da Sarp Can Köroğlu’ydu. Yetenekli oyuncu sekiz ay sonra yeni dizisiyle setlere dönüyor.

Sarp Can Köroğlu dizi dünyasına 2010 yılında Elde Var Hayat ile adım attı. Yayınlandığı dönem çok başarılı olan Adını Feriha Koydum’daki rolü ile dikkatleri üzerine çekti. Köroğlu ardından Kurt Seyit ve Şura, Güneşin Kızları, Paramparça, Yasak Elma ve Bay Yanlış gibi çok başarılı dizilerde rol aldı.

Başarılı oyuncu en son Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı, dünyada çok büyük başarı elde eden Sen Çal Kapımı dizisiyle ekrana geldi. Sarp Can Köroğlu, Sen Çal Kapımı dizisinde Deniz karakterini canlandırdı.

Sen Çal Kapımı, sekiz ay önce sona erdi. Bu süreçte Köroğlu herhangi bir projede yer almadı. Ancak genç oyuncu yeni projesi için imzayı attı. Buna göre Sarp Can Köroğlu, Gül Masalı dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak romantik komedi Gül Masalı’nda başrolleri Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca paylaşıyor. Yeni dizide ayrıca Arif Pişkin, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur, Sait Genay, Tuğba Tutuğ, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal yer alıyor.

Haziran ayı içinde ilk bölümünün yayınlanması beklenen dizinin yönetmenliğini Sadullah Şentürk üstleniyor. ATV’de yayınlanacak olan ve hikayesi ile ayrıntılı bilginin verilmediği yeni dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak.

[ad_2]

Kaynak