Sefirin Kızı, Kaderimin Oyunu, Kardeşlerim, Hayaller ve Hayarlar! 4 etkili dizinin yapımcısından yeni dizi bombası!

[ad_1]

Televizyon sektöründe içerik üretmek için kurulan ve Nazlı Heptürk’ün başkanlığını yaptığı NGM Media birbiri ardında başarılı projelere imzasını attı. Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ü başrolde buluşturan, sonrasında Tuba Büyüküstün’ün de yıllar sonra Engin Akyürek ile buluşmasını sağlayan Sefirin Kızı dizisi yapımcının çok iyi bir çıkış yaptığı iş oldu…

Sefirin Kızı dizisinin verdiği motivasyon ile NGM Media, Kardeşlerim isimli atv dizisini ekrana getirdi ve yine çok büyük başarılar elde edildi. Bu sezon ise şirketin Kaderimin Oyunu dizisi büyük dikkat çekerken, ilk sezonu tamamlanan ve ikinci sezon belirsizliği devam eden Hayaller ve Hayatlar dizisi de yine büyük ilgi çekti.

Sefirin Kızı ile başladığı yolculukta, Kardeşlerim ile patlama yapan NGM Media ardından Kaderimin Oyunu, Hayaller ve Hayatlar projeleri ile dizi hayranlarının büyük ilgisini çeken projeleri gerçekleştirdi.

Şimdi de atv için Bir Küçük Günışığı isimli diziye başlayan NGM Media’nın yine milyonları etkileyecek bir proje ile gelmekte olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle kadın dizi hayranlarının merakla bekledikleri ‘etkili kadın hikayesi’ konusunda önemli bir atak yapmayı hedefleyen NGM Media, Bir Küçük Günışığı ile yeni sezonda milyonları atv ekranına çekmeye çalışacak.

Temmuz ayının sonlarına doğru dizi ekibinin hem teknik hem de oyuncu kadrosu olarak tamamlanması ve çekimlerin başlaması bekleniyor. Eylül ayında izleyicilerle buluşması planlanan Bir Küçük Günışığı isimli dizinin hikayesini Özgür Evren Heptürk yazıyor.

Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin trajedisi bol bir hikaye ile geleceğini hatırlatalım.

[ad_2]

Kaynak