Sadakatsiz dizisinin final planlaması Annenin Sırrıdır Çocuk için büyük avantaj oldu!

[ad_1]

Kanal D ekranında iki sezondur izleyicilerle buluşan Sadakatsiz dizisi, sadece Türkiye’de etkili olmadı, birçok ülkede de yayınlandı ve çok başarılı sonuçlara imzasını attı. Caner Cindoruk ve Cansu Dere’nin başrol performansları iki oyuncunun da özellikle İspanya ve Latin Amerika ülkelerinde büyük ilgi görmesini sağladı.

Sadakatsiz dizisinin bu başarılı hikayesi yakında son bulacak. 60. bölümü ile birlikte final yapacak olan diziden geriye sadece 3 bölüm kaldı… Ancak dizi 27 Nisan ve 4 Mayıs Çarşamba akşamları ekranda yer alamayacak. Dizinin son 3 bölümünün 11, 18 ve 25 Mayıs tarihlerinde yayınlanması kararı alındı. Bu da geçen hafta iyi bir reyting çıkışı yapan tv8’in Annenin Sırrıdır Çocuk dizisine yarayacaktır.

İrem Helvacıoğlu, Engin Öztürk, Selin Yeninci ve Olgun Toker’in başrollerinde yer aldığı dram hikayesi olan Annenin Sırrıdır Çocuk, Sadakatsiz iki hafta ekranda olmayacağı için bu dizinin sadık kitlesini kendisine çekmek gibi bir fırsat elde etti.

tv8’de ilk başlangıcı düşük reytinglerle gerçekleşmesine rağmen, özellikle hikayenin etkileyici olması ve Selin Yeninci’nin de çok iyi performansı izleyicileri bu diziye çekiyor…

Annenin Sırrıdır Çocuk’un önündeki en büyük engel ise, muhtemel izleyici kitlesini Sadakatsiz’in elinde tutmasıydı. Şimdi 2 hafta ara veren ve son 3 bölümü kalan Sadakatsiz’in aradan çekilmesi ile birlikte tv8 dizisi için daha da yükseliş sergileme imkanı ortaya çıktı.

Ayrıca bu durum TRT1’de iyi başlangıç yapamayan Kara Tahta isimli dizi için de bir fırsat olabilirdi. Miray Daner ve Furkan Andıç hayranlarının daha çok izleyiciye ulaşmasını arzu ettiği Kara Tahta, Sadakatsiz’in final planlaması sonrasında biraz daha reytinglerini artırma imkanına kavuşabilirdi. Fakat Furkan Andıç’ın sette sakatlanması ve dizey 10 gün kadar ara verilmesi bu fırsatı ortadan kaldıracaktır.

Oğlum dizisinin de bu sezon sonunda final yapacağı kesinleşti ve Kuruluş Osman dışında güçlü bir yapım kalmıyor… Bu durum da Annenin Sırrıdır Çocuk ve Kara Tahta için gelecek sezon devam ederlerse büyük bir fırsat olarak yansıyabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmek için önümüzdeki 2 aylık dönem büyük önem taşıyor.

[ad_2]

Kaynak