Romantik komedilerin arasında dram olarak karşımıza çıkacak Gül Masalı çekimlere başladı!


ATV’nin yaz dizisi olarak izleyicinin karşısına çıkarmaya hazırlandığı Gül Masalı dizisi nihayet sete çıktı. Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Zümrüdüanka dizisinin yapımcısı tarafından çekilecek Gül Masalı yeni bir aşk hikayesini izleyiciyle buluşturacak.

Gül Masalı dizisinin başrollerini genç oyuncular Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca paylaşıyor. Dizinin yapımcısı, Star TV’de 26 bölüm süren ve izleyenlerin hala unutamadığı Zümrüdüanka dizisinin de yapımcısı olan Pastel Film. Yapım şirketi ayrıca Güvercin, Seni Kimler Aldı, O Hayat Benim, Kalbimdeki Deniz, İnsanlık Suçu, Sen Benimsin, Çifte Saadet, Bir Mucize Olsun gibi dizilere de imza atmıştı.

Merakla beklenen yeni dizi Gül Masalı’nda hazırlıklar nihayet tamamlandı, çekimler başladı. Dizinin setinden, başrol oyuncusu Gülper Özdemir’in klaket tuttuğu çok sıcak bir fotoğraf da paylaşıldı.

Diğer yaz dizilerinden farklı olarak dram içerikli olacak Gül Masalı’nın senaryosunu Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu yazıyor. Yönetmeni ise Sadullah Şentürk. Yeni dizide bir annenin kaderinin aynı zamanda kızının çeyizi olduğu mesajı veriliyor ve acıklı bir hikaye anlatılıyor.

Yaz dizileri genellikle romantik komedi oluyor. Ancak Gül Masalı acıklı bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. ATV geçen yaz Kalp Yarası ile bir risk almış ve romantik komedilerin arasına ağır bir dram olan Kalp Yarası’nı yerleştirmişti. ATV, Kalp Yarası’ndan iyi bir sonuç almış ve bu proje 32 bölüm daha devam ederek şubat ayına kadar izleyicilerle buluşmuştu.

Çekimlerinin Isparta’da gerçekleştirileceği dizide Gonca ile Toprak’ın hikayesi anlatılacak. Gülper Özdemir en son Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde iki sezon yer almış ve performansıyla dikkat çekmişti. Erdem Kaynarcayı da izleyiciler geçen yaz yayınlanan Ada Masalı’ndan sonra ömrü kısa süren Annemizi Saklerken isimli yapımda seyretme şansı bulmuştuKaynak