Reytinglerde Kızılcık Şerbeti’nin yükselişi, Yalı Çapkını’na pahalıya patladı!

[ad_1]

Star ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizi, dün akşam yayınlanan bölümüyle tüm kişiler kategorisinde Cuma akşamının en çok izlenen yapımı oldu. Ancak dizi önceki haftaya kadar çift haneli reytingler elde ederek tüm kategorilerde birincilik elde ediyordu.

Yalı Çapkını’nın artık birinci olduğu tüm kişiler kategorisinde bile artık bu başarıyı sağlayamadığı görülüyor. AB ve ABC1 gruplarında büyük sıçrama yapan Show TV’nin Kızılcık Şerbeti dizisi, dün akşam bu iki kategoride çift haneli oranlar ile birinciliği elde etti. Bu da dizinin haftanın en başarılı projesi olmasını sağladı.

Yalı Çapkını dizisindeki reyting düşüşü ise alarm zilleri çalıyor. Dizinin hikayesine yönelik olarak izleyicilerden gelen eleştiriler sürüyor. Artık çift haneli oranlara çıkması zor gözüken Yalı Çapkını, dün akşam AB ve ABC1 gruplarında ilgi azalması yaşadı ve önceki haftalara göre düşük bir oranla günü ikinci bitirdi.

Star’ın sevilen dizisi ‘Yalı Çapkını’ yirmi beşinci bölümüyle sadece tüm kişiler kategorisinde ve rakibinden çok az bir farkla birinci olabilirken, gelecek hafta aynı başarıyı sergileyip sergileyemeyeceği de merak konusu oldu.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizinin yönetmenliğini Burcu Alptekin yaparken,  senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

‘Yalı Çapkını’, yeni bölümleriyle her Cuma Star’da!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak