Pınar Deniz’li Aşkın Kıyameti’ne çok az kaldı. Ancak izleyicinin küçük bir sorunu var!


Televizyongazetesi.com/Detay – Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle kariyerinde büyük bir patlama yaşayan Pınar Deniz çok yakında Aşkın Kıyameti filmi ile Netflix ekranında olacak. Filmden gelen tanıtım büyük merak uyandırdı. Ancak izleyicinin küçük bir sorunu var. Sorun Pınar Deniz’in partneri.

Çekimleri geçen yaz gerçekleştirilen Aşkın Kıyameti isimli filmde Pınar Deniz’e Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı eşlik ediyor. Antalya Olimpos’ta çekilen yapım masmavi deniz ve plaj görüntüleriyle tam bir yaz filmi olarak karşımıza çıkacak. Film 20 Haziran’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Senaryosu Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan, yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği filmden gelen tanıtım izleyicileri çok ateşli bir aşk hikayesinin beklediğini gösteriyor. Dizide Pınar Deniz’in partneri olarak karşımıza Boran Kuzum çıkıyor. İşte izleyicilerin sorunu da burada başlıyor.

Filmden gelen yeni tanıtım büyük bir heyecan yarattı. Ancak izleyicilerden gelen yorum çok ilginçti. Çünkü tanıtımı seyreden birçok izleyici Pınar Deniz’in yanında Kaan Urgancıoğlu’ndan farklı bir erkeği görmekten hiç hoşlanmadıklarını dile getirdi. İzleyiciler yaptıkları yorumda Pınar Deniz’in yanında Kaan Urgancıoğlu’ndan başka bir erkeğin yakışmadığına dikkat çekti.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmde Pınar Deniz yoga kampına gelen hippie görünümlü şarkıcı bir genç kızı canlandırıyor. Boran Kuzum da arkadaşının zoruyla yoga kampına gelen ve burada Pınar Deniz’in canlandırdığı Lidya karakterine aşık olan bir gence hayat veriyor. Çift arasında fırtınalı bir aşk yaşanıyor.

Görünüşe göre önce Aşk 101 ardından Yargı’da çift olarak karşımıza çıkan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun partner olarak başarısı aynı zamanda başlarına dert olacak. İzleyici ikiliyi birlikte o kadar çok benimsedi ve sevdi ki farklı yapımlarda yanlarında başka oyuncular görmeye dahi katlanamıyor. İzleyicilerin Pınar Deniz ve Boran Kuzum partnerliğine gösterdiği tepkilerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.Kaynak