Pınar Denizin Rol Aldığı Süper Star Dizi Heyecanla Bekleniyor


Türkiye’nin en ünlü isimleriyle anlaşmalar imzalayan Disney Plus için çekilen ve çekilen film ve TV projeleri kamuoyu tarafından ilgiyle izleniyor.

Aziz Kenan Öldü Mü? Ölecek Mi? Eren Hacısalihoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Aziz Kenan Öldü Mü? Ölecek Mi? Eren Hacısalihoğlu Diziden Ayrıldı Mı?

Netflix’ ten sonra çok sayıda abone kazanacak olan Disney Plus için çekilecek dizilerden SuperStar dizisi şimdiden merak uyandırmaya başladı. Yargı dizisi ile geçtiğimiz dönemin ünlü ve çok konuşulan ismi Pınar Deniz’i ekranlarda avukat olarak izliyoruz. Başarılı oyuncu bu kez profesyonel kariyerinde bambaşka bir rol üstlenmek üzere! Pınar Deniz’in yeni bir halk sınavına girmesine az kaldı.

Pınar Deniz, bu kez alışılmış ve alışılmış rollerin ötesine geçen bir karakterle izleyici karşısına çıkacak! Uraz Kaygılaroğlu ile birlikte oynayacağı dizinin adının SuperStar olduğu bir süre önce açıklanmıştı. Kariyerinde çok konuşulan bir rolle aktörün geleceği geçtiğimiz günlerde açıklandı. Pınar Deniz, sanatçı kılığına girmiş seri katil bir kadını canlandırıyor. Bir seri katil, suçlu gördüğü insanları öldürür ve kurbanlarını öncelikle kadınlara, çocuklara, hayvanlara ya da hayata zarar verenler arasından seçer… Kanun, ekranda. Ceylin karakteri ile bu sefer seyirci çok heyecanlı, şaşırtıcı bir şekilde oynuyor.

SüperStar Dizi Kadrosu

Pınar Deniz’in bu dikkat çekici projedeki ortağı Üç Kuruş serisinin son taksitini yapan Uraz Kaygılaroğlu. Oyuncunun SuperStar dizisinde seri katili arayan polisi canlandırması bekleniyor. Bu arada iddialı proje için personel eğitimi hazırlıkları devam ediyor. SuperStar dizisine son iki isim ise başarılı oyunculuklarıyla dikkat çeken Ahmet Rıfat Şungar, Tolga Tekin ve Şebnem Hassanisoughi oldu. Film ekibine katılan bir diğer büyük isim ise Tolga Tekin oldu. Superstar’ın Öyküsü dizisi yapım aşamasındadır ve çok yakında olağanüstü bir proje olacak şekilde şekillenmeye başlayacak. Disney Plus’ın dikkat çeken ve hakkında çok konuşulan bir dizi olduğu söyleniyor.

Pınar Deniz Kimdir?

Kasım 1993 Adana doğumlu olan Pınar Deniz,  Mardinli ve Arap asıllıdır. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayali kuran Deniz, oyunculuk derslerinin yanı sıra dans dersleri de aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Sil Baştan dizisinde Evrim karakteri ile yaşamıştır. Gerçek ilk çıkışını Vatanım Sensin dizisi ile yapmıştır. Ayrıca şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani şarkısının müzik videosunda rol aldı.

Pınar deniz, Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin adlı dizi de yıldız karakterini canlandırdı. Pınar Deniz, Can Yaman’la bir projede rol alacakken Yaman’ın tavrı ve tavrı nedeniyle projeden ayrılmasıyla olaylar ortaya çıktı. 2016-2018 yılları arasında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır. Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak kamuoyunda tanınırlık kazandı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı rolünü oynayan güzel oyuncu son olarak Yargı dizisinin başrolü ile ekranlarda yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

30 Haziran 1987 doğumlu Türk dizi oyuncusudur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Fakültesi’nden mezun oldu. Balıkesir kökenlidir. Show TV’de yayınlanan Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can’ı oynamış ve 70. bölümde bırakmıştır. FOX televizyonunda yayınlanan Harem dizisinde rol aldı. TRT 1’de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde Ömer karakterini canlandırdı. Dizinin yanında sunuculukta yapan Uraz Kaygırlaroğlu, TRT1 ekranlarında yayınlanan bir yarışmada sunuculukta yaptı. 

Kanal D’de yayınlanan Takip Et adlı bir bilgi yarışması sundu. “Baba Candır” dizisinde Haluk Güney rolünü oynadı. Aynı zamanda TRT1’de yayınlanan Kuyruk adlı bir yarışma düzenliyor. Show TV’de yayınlanan Klavye Erkekler dizisinde Volki’yi canlandırdı. ATV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde rol alan Uraz, son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş adlı dizide başrol oyuncusu olarak yer aldı.Kaynak