Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinin kadrosuna eski rol arkadaşı katıldı!


atv ekranında Eylül ayında izleyicilerle buluşması beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam isimli yeni dizinin hazırlıkları yoğun bir tempoda devam ediyor. Bir tarafta senaryo yazım çalışmaları sürerken, diğer yanda ise Oktay Kaynarca, kadroda rol almasını istediği isimlerle tek tek görüşüyor.

Birce Akalay ile görüşmesi bilinen Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinde ilk oyuncu ortaya çıktı. Vasfi Arşan Çelik’in dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca ile birlikte rol alan Vasfi Arşan Çelik, ayrıca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de bulunmuştu.

En son Yalnız Kurt isimli atv dizisinde ve Alparslan Büyük Selçuklu isimli TRT1 dizisinde de yer alan Vasfi Arşan Çelik, şimdi de Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için hazırlanıyor. Oyuncunun daha önce Oktay Kaynarca ile iki faklı dizide de yer almış olması, yeni yapım için de önemli bir detay olarak dikkatlerimizi çekti.

Haziran ayında çekimlerine başlanması beklenen dizi, yeni sezonun sürükleyici yapımlarından birisi olacak. Oktay Kaynarca’nın hem yapımcı hem de başrol oyuncusu olarak yer alacağı proje için yönetmen Onur Tan da önemli düzenlemeler yapıyor.

Oktay Kaynarca ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan bu yana 6 yıldır birlikte iş yapan ünlü yönetmen, şimdi de Kaynarca ile ortak olduğu şirketin işleri için mesai harcıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimlerinde yurt dışı görüntüleri de dikkat çekecek. Özellikle Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan gibi Türk Cumhuriyetleri’nde de dizinin bazı sahnelerinin çekilmesi planlanıyor.Kaynak