Nursema’nın hayatını yaşayanlar çok, Ceren Yalazoğlu Karakoç’un duygu dolu anları!


Show TV’nin büyük bir ilgiyle izlenen ve fenomen haline gelen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin sevilen oyucuları Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan ve Ceren Yalazoğlu Karakoç dün gece Bloomberg HT’de ekrana gelen Fatih Altaylı ile Bire Bir’e konuk oldu.

Kızılcık Şerbeti izleyicileri Nursema’nın hikayesini büyük bir ilgiyle takip ediyor. Ailesi tarafından zorla evlendirilen ve evlendiği kişi tarafından şiddet gören Nursema’nın yaşadıkları son haftalarda tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi.

Nursema'nın hayatını yaşayanlar çok, Ceren Yalazoğlu Karakoç'un duygu dolu anları! 7

Nursema’ya hayat veren Ceren Yalazoğlu Karakoç, canlı yayında duygu dolu anlar yaşandı. Benzer sorunlar yaşayan insanların kendisiyle dertleştiğini söyleyen başarılı oyuncu, “O kadar çok mesaj aldım ki ben zorla evlendirildim diye. Senin bu yaşadığın şeyi aynı ben yaşadım diye” dedi ve bunları anlatırken gözleri doldu.

“Dizinin rahatsız eden tarafı bu kadar gerçekçi olması” açıklamasında bulunan Karakoç, “Sette çok güzel bir aile ortamı var” diye konuştu.

Keyifli bir sohbetin gerçekleştiği programın kapanışında dizinin takipçisi olduğunu ifade eden Fatih Altaylı, Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncularına, senaristi Melis Civelek’e ve yapımcısı Faruk Turgut’a böyle zorlu bir işin altına girdikleri için teşekkürlerini iletti.

“İyi ki yapmışsınız, iyi ki varsınız. İnşallah böyle senaryolar artar” diyerek övgü dolu yorumlarda bulundu.

Programın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİRKaynak