Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti aynı dizide hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor!


Son yılların başarılı oyuncu çiftleri arasında yer alan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, Star TV’de yayınlanacak yeni dizilerinin heyecanını yaşıyorlar. Son dönemde yaptığı açıklamalar ile gündemde olan Kadir Doğulu, önceki gün muhabirlerin sorularını yanıtladı. Eşi ile birlikte “Gecenin Ucunda” adlı diziyle ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu merak edilen pek çok soruya açıklık getirdi.

Kadir Doğulu oyuncu kimliğinin yanı sıra sahibi olduğu Alim Yapım ve Menajerlik şirketi ile başarılı işlere imza atıyor. En son Alim Yapım’ın Kazakistan ortak yapımı olarak çektiği ve başrolünü Kazak oyuncu Nurlan Koyanbayev ile paylaştığı “Kazak İşi Türkiye’de” filmi geçtiğimiz aylarda Kazakistan ve Rusça konuşulan ülkelerde vizyona girmişti.

Star TV ekranında yayınlanacak olan Gecenin Ucunda isimli dizi başrolde buluşan ünlü çift, aynı zamanda projenin şirketleri vasıtasıyla dizinin yapım ortaklığını da üstlenecek.

Kadir Doğulu kendisine bugünlerde nelerle ilgilendiği sorulduğunda, “Yeni projelerimiz için toplantılar yaptık, dijitale güzel projelerimiz olacak. Artık dünyaya açılmak için uğraşıyoruz. Projelerimizi de bu yönde ayarlamaya çalışıyoruz” cevabını verdi.

Eşi Neslihan Atagül ile 2013’de çekilen Fatih Harbiye dizisinden yıllar sonra yeniden aynı projede olmanın mutluluğunu yaşayan Doğulu, detayları anlattı. Ünlü oyuncu “Çekimlere başlamaya az kaldı. Temmuzun ilk haftası sete çıkarız, eylül gibi de tahminen yayınlanır dizimiz.” şeklinde konuştu.

Neslihan Atagül, en son Aralık 2019’da yayımlanmaya başlayan Sefirin Kızı adlı dizide Nare karakterini canlandırmış, birinci sezonun sonunda sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Oyuncu dizide oynadığı karakterle hayranlarının beğenisini kazanırken gösterdiği performansa İzmir Artemis Uluslararası Film Festivali’nde “En İyi Kadın Dizi Oyuncusu” ödülüne, Uluslararası Arap Festivali’nde (DIAFA) “Yılın En İyi Uluslararası Kadın Oyuncusu” ödülüne değer görüldü.Kaynak