Masumlar Apartmanı final yapmadan, sevilen oyuncunun yeni dizisi belli oldu!


Yayınlandığı il günlerde herkesi ekrana kilitleyen bir dizi oldu Masumlar Apartmanı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek bir hayat hikayesinden alıntıladığı romanından uyarlanan dizi, çok şaşırtıcı hikayesi ve oyunculuklar ile ekranın gözdesi olmayı başardı.

Her hafta reyting birinciliği ile kanalın yüzünü de güldürmeyi başardı Masumlar Apartmanı. Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve ilk sezon sonunda ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın başrolü ile başlamıştı dizi. İkinci sezon öncesinde diziye Naci karakteri ile Tansel Öngel dahil olmuştu.

İkinci sezonda Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı İnci’nin yerine Rüya karakteri ile Melisa Şenolsun geldi. Ancak Han ve Rüya partnerliğinden izleyici hoşlanmayınca Han’ın sürekli ismi geçen eski aşkı Ceylan çıkageldi. Ceylan’a Aslıhan Gürbüz hayat veriyor dizide.

Yeni isimlerin katılımı ve bazı ayrılıklarla yoluna ikinci sezonda da devam eden Masumlar Apartmanı, finale doğru yaklaşıyor. OGM Pictures imzalı dizi, bir kaç bölüm sonra veda edecek. 71. bölümle birlikte ekran macerasını sonlandıracak olan dizinin başarılı senaristleri ise Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu…

Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye, Merve Dizdar’ın hayat verdiği Gülben, Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han karakterleri, uzun yıllar akıllardan çıkmayacak. Travmatik aile üyelerinin ilginç hayat hikayesi, yakında bitiyor.

Dizinin sevilen oyuncularından yeni proje haberleri de gelmeye başladı. Bu isimlerden ilki, dizide Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel’den geldi.

Öngel, geçtiğimiz aylarda, ekran ömrü kısa süren ancak çok konuşulan Fox TV’nin ‘Maske Kimsin Sen?’ isimli programında da başarılı bir sunuculuk gerçekleştirmişti. Masumlar Apartmanı ile kariyerinde ayrı bir yol açan oyuncu, sunuculuktaki başarısını da ortaya koydu.

Tansel Öngel’in Masumlar Apartmanı dizisi final yaptıktan sonra yeni bir dizide rol alacağı öğrenildi. Bu kez Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Focus Film imzalı ‘Hayallerim, Babam ve Sen isimli dizinin başrollerinden birinde yer alıyor Öngel…

Cevdet Mercan’ın yönetmenliğini yapacağı dizinin senaryosunu ise başarılı kalem Sırma Yanık üstleniyor. Ozan Dolunay ile Berrak Tüzünataç’ın ismi diziyle birlikte daha önce anılmaya başlanmıştı. Bir sosyal medya fenomeninin hikâyesinin anlatılacağı dizide Tansel Öngel, Kadir karakterine hayat verecek. Dizinin yakında sete çıkması bekleniyor.Kaynak