Mahkum’da İsmail Hacıoğlu’nun piyano sahnesinin kamera arkası herkesi şok etti!


Fox TV’nin bu sezon en iyi yeni dizisi olan Mahkum, dün akşam birinci sezona veda etti. İlk sezonda her bölümüyle nefes kesen dizinin en dikkat çekici ismi ise hiç kuşkusuz İsmail Hacıoğlu oldu. Hacıoğu’nun final bölümündeki piyano sahnesinin kamera arkası görüntüsü izleyenleri şok etti.

Bu sezonun en iyi çıkış yapan dizilerinden olan Mahkum, dün akşam yayınlanan 24. bölümüyle sezona veda etti. Mahkum, sezon boyunca yüksek reytingler sayesinde Fox TV’nin gelecek sezonda da devam ettirmeyi düşündüğü nadir yapımlardan birisi olmayı başardı. Dizi, özellikle İsmail Hacıoğlu’nun olağanüstü performansıyla büyük ses getirdi.

Dün akşam yayınlanan final bölümünde dikkat çeken anlarından biri de İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı Barış karakterinin gün batımında plajda piyano çaldığı sahneydi. Hacıoğlu’nun bu sahnesi izleyiciyi büyülerken kamera arkası görüntüsü de şok etti.

Seyircinin kamera arkası görüntüleri gördüğünde bu kadar şaşırmasının sebebi İsmail Hacıoğlu’nun piyanoyu gerçekten güzel bir şekilde çalıyor olmasıydı. İzleyiciler oyunculukta bu kadar başarılı olan Hacıoğlu’nun aynı yeteneği piyano çalmada da göstermesine inanamadı ve resmen ayakta alkışladı.

İzleyiciler sosyal medyada yaptıkları yorumlarda İsmail Hacıoğlu’nun büyük bir yetenek abidesi olduğuna ve bu sahneden çok etkilendiklerine dikkat çekti. Sezonun en başarılı dizilerinden biri olan Mahkum’un performansıyla en çok dikkat çeken oyuncusu hiç kuşkusuz İsmail Hacıoğlu idi. Aynı anda iki karaktere hayat veren Hacıoğlu’nun son derecek psikopat bir adam olan Barış Yesari’nin sürekli farklılık gösteren duygu değişimlerini çok başarılı bir şekilde canlandırması izleyiciyi çok etkiledi.

Dün akşamın bir başka sürpriz sahnesi de Engin Akyürek’in, çok yakında Disney Plus’ta izleyiciyle buluşacak Kaçış dizisindeki karakterle konuk oyuncu olarak katılmasıydı. Kaçış dizisinin tanıtım çalışmaları kapsamında kurgulanan senaryo entegrasyonunda Mahkum dizisinin Savcısı Fırat Bulut (Onur Tuna) ile Kaçış dizisindeki gazeteciler Mehmet (Engin Akyürek) ve İlker (Onur Bay) adliye koridorunda bir araya geldi.

Sahneye Gazeteci Mehmet karakterinin ‘Ben sadece gerçeğin haberini yapmak istiyorum’ sözleri ve Savcı Fırat Bulut karakterinin ‘Gerçekler bekletilmez, adalet gibi’ cümleleri damga vururken, Engin Akyürek’in Kaçış dizisinde canlandırdığı Mehmet karakterini Mahkum dizisinin sezon finalinde görmek izleyenlerde büyük heyecan yarattı.Kaynak