Mahkum Yorumları Ciddiye Aldı Ve Beklenen Kararı Açıkladı! Talat Bulut ile Sinyor Neden Ve Nasıl Ayrılacak?


Fox TV’nin fenomen haline gelen başarılı dizisi Mahkum’da Seray Kaya’dan sonra bir isim daha ayrılıyor…

Sozonun en dikkat çeken ve en başarılı çıkışı yapan dizisi olan MF Yapım imzalı Mahkum’un sezon finali iki bölümü kaldı.

Seray Kaya’nın ayrılışı oldukça fazla eleştirilen ve bununla birlikte bir o kadar da yeni karakter Sinyor’un hikayeyi dağıtması sebebi ile tartışılan Mahkum’dan yorumlar sonrası beklenen ayrılık haberi geldi.

“Innocent Defendant” dizisinden uyarlanan ve oyuncu kadrosu ile en başarılı uyarlamalar arasına giren Mahkum, ayrıca senaryosu ve rejisiyle de bu sezonun en başarılı projesi oldu.

Ancak yaz tatilinin ardından önümüzdeki sezon eylül ayında ekranlara kaldığı yerden dönecek dizi, Talat Bulut’un canlandırdığı Sinyor karakteri sonrası reytinglerde düşüşe geçmiş ve hikayede kopukluklar yaşanırken seyircinin gözüne batan mantık hatalı sahnelere de konu olmuştu.

Mahkum Dizisi Yüzüğün sırrı sonunda çözüldü! | FOX

Talat Bulut’un tüm usta oyunculuğuna rağmen senaryoya oturtturulamayan Sinyor karakteri için ayrılık kararı verildi.

Böylece Mahkum dizisine Sinyor karakteriyle 10 bölüm konuk olan usta oyuncu Talat Bulut, senaryo kurbanı olduğu diziye veda edecek.

Bu arada Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ikilisinin başarılı oyunculukları ile resmen devleştiği dizi Talat Bulut’a yaramazken Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu gibi başarılı kadın oyuncuların ise yıldızları ciddi anlamda parlattı.

Mahkum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! Mahkum dizisi hangi diziden uyarlama nerede çekiliyor? - Magazin Haberleri - Milliyet

Gözden kaçırmayın

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?Kaynak