Mahkum Savcı ve Barış Öldü Mü? Yeni Sezonda İsmail Hacıoğlu Mu Onur Tuna Mı Ayrılıyor?

[ad_1]

Mahkum dizisinde kim ölecek? Yeni sezonda Mahkum dizisine hangi oyuncular veda edecek hangileri kalacak? Mahkum Barış öldü mü? Mahkum Savcı ölecek mi? İsmail Hacıoğlu diziden ayrılıyor mu? Onur Tuna diziden ayrılacak mı?

Başrolünda Onur Tuna, Melike İpek Yalova ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı Mahkum dizisi sezon finali ile ekranlara geldi!

Fox Tv’nin Güney Kore’den uyarladığı Mahkum dizisi bu sezona adını yazdırdı. Ojinalinde 18 bölüm olan Mahkum uzatılarak yeni sezon onayını aldı. 

Mahkum dizisi yeni sezonda nasıl uzatılacka derken sezon sonu finalinde ağızlar açık kaldı!

Mahkum dizisinde daha ilk sezonda dizinin başrollerinden Seray Kaya diziden çıkarılmış ve karakteri Cemre ölerek veda etmişti.

İSMAİL HACIOĞLU MU ONUR TUNA MI VEDA EDECEK?

Mahkum dizisi yeni sezonda da bazı oyuncuların çıkacağı ve yeni karakterleri gireceği öğrenildi. Peki ama kimler diziye devam edecek?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Bir Zamanlar Çukurova Hakan Öldü Mü? İbrahim Çelikkol Diziden Neden Ayrıldı? Diziden Neden Çıktı?

Mahkum sezon finalinde Savcı Fırat Bulut ile Barış uçuruma uçarken ilerleyen zamanda ikisininde mezarı gösterildi. Bu durumda kim öldü kim diziye veda etti merak konusu oldu?

Mahkum dizisinde İsmail Hacıoğlu diziden ayrılacak mı? Mahkum Barış ölecek mi?

Sosyal medyada İsmail Hacıoğlu her Perşembe olduğu gibi bu hafta da Twitter’da TT oldu ve övgüler dizildi. 

Kullanıcılar İsmail Hacıoğlu diziden çıkacak mı merak ederek korkuya kapıldı. Ancak İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna olmadan Mahkum dizisinin devam etmesi imkansız gibi görünüyor. Yani diziden iki isminde ayrılamsı son bölüme kadar beklenmiyor.

[ad_2]

Kaynak