Mahkum dizisi sezon finalinde düştü, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova parmak ısırttı!

[ad_1]

Perşembe rekabetinde 2 Haziran akşamı yine etkileyici bir reyting yarışı vardı. Mahkum dizisi son haftalarda yaşadığı düşüş sonrası ortalama oranlara kadar geriledi. Fox TV’nin bu sezona en iyi başlayan dizisinin 24. bölümü ile sezon finali yaptığını hatırlatalım.

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun çok başarılı performansler sergilediği dizinin ikinci sezonu öncesinde yoğun bir hazırlık yapılacak. Zira dizinin yeniden yükseliş sergilemesi ve izleyicileri tekrar kazanması için bu şart. 24. bölümüyle birlikte tüm kişilerde dördüncülük elde eden Mahkum, AB ve ABC1 kategorilerinde ise üçüncü sırayı aldı. Dizinin ortalama oranlardaki reytingleri, sezon başındaki oranlarla karşılaştırıldığında yüzde 40’tan fazla izleyici kaybı yaşandığı gözüküyor.

Camdaki Kız dizisi ise 45. bölümü ile ekrana geldi ve iyi reytingler elde etmeyi yine başardı. Hem AB hem de ABC1’de birincilik elde eden Kanal D dizisi, yine hayranlarına güçlü bir hikaye izletti. Burci Biricik ve Cihangir Ceyhan’ın öne çıktığı dizinin Haziran ayı içinde sezon finali yapması bekleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ise 139. bölümde İbrahim Çelikkol’un ayrılığı yaşandı. Finalden 2 hafta önce diziye veda eden Hakan karakteri, dördüncü sezonun sürükleyici isimlerinin başındaydı. Hilal Altınbilek’in en başından bu yana başrol olarak yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi, dün akşam tüm kişiler kategorisinde zirvede yer alarak gücünü yine gösterdi. Dizi AB ve ABC1 gruplarında ise dördüncülükler elde etti.

[ad_2]

Kaynak