Kızılcık Şerbeti dizisinde reytinglerde birincilik sevinci!


Başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ın paylaştığı fenomen dizi “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen bölümüyle zirveye adını yazdırdı.

Geçtiğimiz hafta ikinci sezona başlayan dizi, Cuma rekabetinde Yalı Çapkını ile büyük bir rekabet içinde. Kızılcık Şerbeti dizisi geçen sezon bir dönem Yalı Çapkını’nı AB ve ABC1 gruplarında geçmeyi başarmıştı.

Yeni sezonda da benzer bir durum yaşanacağı gözüküyor. Hem AB hem de ABC1 gruplarında Kızılcık Şerbeti dizisi gayet başarılı reytingler elde ediyor.

Cuma akşamı 31. bölümü yayınlanan dizi, AB grubunda gün birincisi olarak Yalı Çapkını’nın önüne geçmeyi başardı. Tüm kişiler ve ABC1 gruplarında ise Yalı Çapkını birinciliği bırakmadı.

Kızılcık Şerbeti dizisinin AB ve ABC1 gruplarında 7’li oranlarda elde ettiği reytingler, izleyicilerin büyük desteğini ortaya koyuyor.

Her bölüm sosyal medyaya damga vuran dizi, bu hafta da #KızılcıkŞerbeti etiketi ile yaklaşık 6 saat, Nursema etiketi ile yaklaşık 5 saat Twitter’ın TT listesinde yer aldı.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİRKaynak