Kasaba Doktoru dizi geç başladı, erken bitiyor!


Dizi hayranları Cuma akşamları artık Kasaba Doktoru’nun heyecanına ortak oluyor. TRT1 ekranında başlayan ve Ozan Akbaba’nın başrolünde yer aldığı dizi, etkili hikayesi ile izleyenleri çok etkiledi.

Ortalamanın üzerinde gerçekleşen reytingleri ile Cuma rekabetinde tutunmayı başaran dizide Hazal Subaşı ile Deniz Can Aktaş da çok iyi bir partnerlik süreci yürütüyor. Vildan Atasever’in de başrolünde yer aldığı Kasaba Doktoru, sezonun sonlarına doğru başlamasına rağmen iyi bir konum elde etmeyi başardı. Hatta Cuma akşamları en çok izlenen dizi olmayı da başaran Kasaba Doktoru’nun ikinci sezonu da yayınlanacak.

Dizinin 11. bölümü ile birlikte 17 Haziran Cuma akşamı ekrana veda etmesi bekleniyor… Yaz arası verecek olan dizi ekibi, Ağustos sonunda tekrar bir araya gelerek ikinci sezon çekimlerine başlayacak.

Güney Kore dizisi Dr.Romantic’ten uyarlanan ve bir hastanede hayat kurtarma mücadelesi olarak izleyicilerin karşısına çıkan Kasaba Doktoru dizisi, gelecek sezon daha iyi sonuçlar alabilecek bir yapım olarak dikkat çekiyor.

Dizinin en büyük handikapı, yayınlandığı dönemin izleyicilerin ekranda daha az bulunduğu bir dönem olmasıydı. Hem Ramazan ayına denk gelen hem de havaların ısınmaya başladığı günlerde yayın hayatına başlayan Kasaba Doktoru, Eylül ayı itibariyle kış döneminde çok daha büyük kitleleri etkileyebilecektir.

Kasaba Doktoru dizisinin heyecanlı hikayesinde yedinci yeni bölümü 20 Mayıs Cuma akşamı izleyebilirsiniz ve yine çok heyecanlı sahnelerin yer alacağını da aşağıdaki yeni bölüm fragmanında bulabilirsiniz.Kaynak