Kardeşlerim Emir’in sepeti koluna taktılar ardından el salladılar! Atv Emir’i 4’lü çeteye kurban verdi! Enes Demirkapı..


2 sezondur atv ekranlarında fırtınalar estiren, cumartesi akşamlarının reytinglerinde zirveden inmeyen Kardeşlerim’in son bölümünde yaşananlar sonrası seyirci Emir öldü mü, ölüyor mu sorusuna yanıt arıyor.

İlk bölümü 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Kardeşlerim dizisi, sezon ortasında başlamasına rağmen izleyici tarafından o kadar çok sevildi ki kısa sürede reytinglerin zirvesine çıktı. Oyuncu kadrosunda Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Melis Minkari, Bilal Yiğit Koçak gibi genç kuşak yıldızların yanı sıra Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Aslı Mavitan, Simge Selçuk ve Fadik Sevin Atasoy gibi usta isimleri de bulunduran Kardeşlerim dizisi, Eren kardeşlerin başından geçenleri anlatıyor.

Anne ve babalarının arka arkaya hayatlarını kaybetmesinin ardından, tüm düzenleri altüst olan Eren kardeşler adeta bela mıktanısı gibi tüm kötü olayları üzerine çekiyor. Dizinin ilk sezonunda Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı ile Melisa karakterine hayat veren Damlasu İkizoğlu kısa bir süre önce diziden ayrılarak ilk kan kaybını yaşamıştı. Geçtiğimiz haftalarda da  Akif’in başka bir kadından olan oğlu Kaan diziye veda etmişti. Kardeşlerim şimdi de yeni bir ayrılığın eşiğinde olabilir. Kardeşlerim dizisinin 24 Nisan 2022 akşamında yayınlanan son bölümünde yaşananların ardından dizide Emir karakterine hayat veren Enes Demirkapı diziden ayrılıyor olabilir. Kardeşlerim’de Emir ölüyor mu? İşte haberin detayları…

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisine Mehmet Günsür Sonrası Bertan Asllani de Katıldı! Oyuncu Kadrosu da Konu Kadar Harika Oluyor!

Atatürk Dizisine Mehmet Günsür Sonrası Bertan Asllani de Katıldı! Oyuncu Kadrosu da Konu Kadar Harika Oluyor!

KARDEŞLERİM 48.SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Daha önce disiplin kuruluna sevk edilen Ömer ve Oğulcan’ı kurtarma işi, Harika’ya kalır. Harika annesiyle konuşur, Oğulcan ve Ömer arasındaki kavganın nedeninin, kendisinin de sevgilisi olan Emir yüzünden olduğunu söyler. Ancak bu durumu Emir’den saklar. Asiye, Doruk, Berk ve Aybike birlikte dans yarışmasına katılır. Harika, Emir de izlemeye gider. Bu sırada Oğulcan, kendisini ve Ömer’i kurtaran kişinin Harika olduğunu söyler. Sinirden deliye dönen Emir, sevgilisi Harika’yı da alır ve ormanlık bir alana gider. Bir süre tartışan çift arasında yaşananlar fiziksel şiddete dönüşmeye başlayınca bu kez Harika spreyle Emir’i bayıltır ve Aybike, Süsen ile Asiye’yi yardıma çağırır.

Hep birlikte kaçarlarken Süsen aracı, o sırada hala baygın olan Emir aracına çarpar ve Emir’in aracı göle sürüklenir. Araçla birlikte göle düşen Emir’in akıbetinin ne olduğu ise izleyicinin merak konusu. Kardeşlerim dizisinde Emir karakteri ölüyor mu sorusunun yanıtı, Kardeşlerim yeni bölümde belli olacak. Öte yandan Emir karakterine hayat veren Enes Demirkapı da günün en çok merak edilen isimlerinden biri.

ENES DEMİRKAPI KİMDİR?

1997 doğumlu olan Enes Demirkapı adını Gülperi adlı dizide canlandırdığı Gökhan karakteriyle duyurdu. Kısa bir süre Masumlar Apartmanı dizisinde de rol alan Enes Demirkapı ayrıca Tarkan’ın klibinde de oynadı.Kaynak