Kardeşlerim dizisine sezon finali öncesi sürpriz isim

[ad_1]

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, ikinci sezonunda da çok beğenilen yapımlarından birisi olmayı başardı. Serkan Birinci’nin yönetmenliğini yaptığı dizi, bu hafta 52. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin üçüncü sezonda da devam etmesi planlanıyor. Sezon finali öncesinde de güzel bir sürpriz izleyenleri bekliyor.

Kardeşlerim dizisi Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu gibi başarılı yanı sıra genç oyuncular Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran gibi başarılı genç oyuncularıyla da dikkat çeken bir yapım olmaya devam ediyor.

Asiye ve Doruk karakterlerine hayat veren Coşkun ve Yaran, dizi çifti olarak da izleyicilerin beğenisini kazanan genç oyuncular oldular sezon boyunca. Dizinin sezon finaline doğru giderken, usta bir ismin kadroya katılacağı da öğrenildi.

NGM Medya imzalı dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci yazıyor. Senarist, diziye yeni bir heyecan getirmek adına bir karakteri dahil etti. Bu karakteri 52. bölümden itibaren göreceğiz. Sevgi Teyze rolü ile Kardeşlerim dizisinin kadrosuna usta oyuncu Yıldız Kültür geliyor.

Yıldız Kültür’ün 4 bölüm dizide rol alacağı konuşuluyor. Konuk oyuncu olarak geleceği öğrenilen ismin, gelecek sezon da devam edip etmeyeceği ise merak konusu.

Kadrosunda ayrıca Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Aylin Akpınar, Cihan Şimşek gibi isimler de rol alıyor. Yeni bölümün özeti ise şöyle:

Ömer ve Asiye, Harika’nın kümeste kalmaya başlaması sonrasında zor durumlar yaşamaya başlar. Akif ise şirketin borçlarını ve Suzan’ı cezaevinden nasıl çıkaracağını düşünür.

Orhan ile Gönül’ün araları Şengül’le açılır ve gece kümese gelen beklenmedik misafir herkesi şaşırtır. Harika’nın kendi hayatı ile ilgili aldığı kararlar ise Eren ve kardeşlerini de etkileyecek olması herkes için sürpriz olur.

[ad_2]

Kaynak