Kardeşlerim dizisi ekibinin büyük bir gurur kaynağı var!

[ad_1]

Kardeşlerim dizisinde Şengül Eren karakterini başarıyla sürdüren Fadik Sevin Atasoy, tam 12 yıl sonra yeniden dizi setlerine dönüş yaptı. 2004 yılından itibaren kariyerine başlayan ve sinema filmleri ile daha çok göz önünde bulunan oyuncu, bazı dizilerde de yer aldı.

Son Bahar, Dudaktan Kalbe ve Aynadaki Düşman isimli dizilerle hatırlanan Fadik Sevin Atasoy, bir süre yurt dışında yaşadığı için Türkiye’deki piyasadan uzakta kaldı ve yurt dışında çeşitli yapımlarda da oyunculuk yaparak kariyer yolculuğuna devam etti.

2021 yılının Şubat ayında başlayan ve çok da beğenilen Kardeşlerim dizisiyle yeniden dizi setlerine dönüş yapan başarılı oyuncu, performansı ile de göz dolduruyor ve hikayenin öne çıkmasını sağlayan isimlerden birisi olarak anılıyor.

Kardeşlerim devam ederken, sinemaya olan tutkusunu da sergileyen oyuncu, 41. İstanbul Film Festivali’ndeki çeşitli filmleri de izledi. Ayrıca kendisinin hikayesini yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı bir kısa filminin de bulunduğunu anlatan Fadik Sevin Atasoy, yurt dışında çeşitli festivallerde gösterilmesi için de başvurularda bulunduğunu ifade etti.

Oyunculuğun her yerde zor olduğunu ifade eden Atasoy, “Sadece yetenekle ilgili bir şey değil. İşin bir de sektörel tarafı var. Her ülkenin kendine göre zorluğu var” diye konuştu. 12 sene kadar yurt dışında yaşadığını ve kendi adına çok iyi bir deneyim fırsatı elde ettiğini söyledi.

Oyuncu, “Bana çok şey kattı. Şimdi o bütün biriktirdiklerimi, başka bir yönetmen olarak, yazar olarak dışarı vurma dönemindeyim” dedi.

Kardeşlerim dizisinin de çok güzel devam ettiğini söyleyen oyuncu, reytinglerin iyi gelmesinin de kendilerini memnun ettiğini dile getirdi. Fadik Sevin Atasoy, “Haftalıklarda hep en baştayız, çok gurur verici. Seyirci çok sevdi, Şengül çok sevildi. Çok mutluyum, gurur duyuyorum. Ekip arkadaşlarımı çok seviyorum, her şey yolunda” açıklamasını yaptı.

Asıl işinin oyunculuk olduğunu ama yazarlığın yanı sıra şimdi de yönetmenliği de bunlara ekleyeceğini belirten Fadik Sevin Atasoy, üretmeyi sürdüreceğini ifade etti.

[ad_2]

Kaynak