Kanunsuz Topraklar’ın yönetmeninden yeni dizi! Hem de bomba gibi iki isimle!

[ad_1]

Fox TV’de bir süre önce ekrana gelen, başarılı bir yapım olmasına ve izleyici tarafından çok sevilmesine rağmen yüksek bütçesi ve onu karşılamayan reytingi yüzünden sona eren Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmeni Cevdet Mercan’dan yeni bir dizi geliyor. Üstelik başrolünde bomba gibi iki isimle birlikte.

Kış sezonunun başında ekrana gelmeye başlayan Kanunsuz Topraklar dizisi 16. bölümde ekranlara veda etmişti. Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in oynadıkları dizisi, hazırlık süreci ve titiz bir çalışma sonucunda ekrana gelmişti. Fakat tüm çabalara karşın, dizi bir türlü istenen reytingleri alamamıştı.

Büyük bir talihsizlik sonucu ekranlara veda eden Kanunsuz Topraklar’ın yönetmeni Cevdet Mercan’dan yeni bir dizi geliyor. Daha önce Asi, Kırık Kanatlar, Paramparça, Zalim İstanbul gibi çok izlenen yapımlara imzasını atan başarılı yönetmen Kanal D’nin yeni dizisi Hayallerim, Babam ve Sen’i yönetecek.

Focus Film tarafından çekilecek dizinin eylül ayına doğru yayınlanması bekleniyor. Yeni dizinin başrollerini ise son yılların en iddialı isimlerinden ikisi paylaşacak. Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay, Hayallerim, Babam ve Sen dizisinin başrollerini paylaşacak.

Kanal D’nin yeni dizisinin senaryosu sana önce çok ses getiren Fazilet Hanım ve Kızları ile Güllerin Savaşı dizilerinin senaristi Sırma Yanık tarafından kaleme alınacak. Yeni dizide Ozan Dolunay bir sosyal medya fenomenini, Berrak Tüzünataç ise onun menajerini canlandıracak.

Her ikisi de son dönemin en parlak isimleri olan Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay’ın nasıl bir çift olacağı şimdiden büyük bir merak konusu. Hayallerim, Babam ve Sen dizisi uzun süredir televizyon kanallarından uzak olan Berrak Tüzünataç’ı da yeniden ekrana döndürecek.

[ad_2]

Kaynak