Kaderimin Oyunu dizisinden geriye kaç bölüm kaldı?


Kaderimin Oyunu dizisinin ikinci sezonunun olmayacağı ve tek sezonluk bir proje olarak kalacağı daha önceden ortaya çıkmıştı. Halbuki dizinin yayınlanmaya başlandığı ilk dönemde Star TV ile yapımcı NGM Medya tarafından ikinci sezon anlaşmasının yapıldığı duyurulmuştu.

Reytinglerin düşük gelmesi ve hikayenin de ikinci sezonu taşımaya yetecek durumda olmaması üzerine Kaderimin Oyunu için final kararı alındı. Akın Akınözü, Öykü Karayel, Meriç Aral ile Sarp Apak’ın başrollerinde yer aldığı dizinin finali için artık gün sayılıyor…

Şimdiye kadar 24 bölümü yayınlanan Kaderimin Oyunu dizisi için final tarihi netleşti… 10 Haziran’da 25. bölümü izleyicilerle buluşacak olan dizi, 17 Haziran Cuma günü 26. bölümü ile birlikte final yapacak.

Asiye ve Cemal karakterlerinin hikayesinin anlatıldığı ama reytinglerin son dönemde bir hayli düşmesi nedeniyle de Star TV’nin devam etmek istemediği dizinin geniş bir hayran kitlesi var. Sadece Türkiye’de değil, yurt dışındaki izleyicilerin de diziye olan ilgisini sosyal medyadaki paylaşımlara bakarak görebilirsiniz.

Her ne kadar hikayenin izleyicilerin beklentisinden daha fazla ve olumsuz şekilde geliştiği eleştirileri yapılsa da Kaderimin Oyunu, başarılı bir proje olarak anılacaktır.

Dizinin 10 Haziran Cuma günü yayınlanacak 25. bölümünde Helin, Ahmet’i kaçıracak ve Cemal de bu duruma çok sinirlenecek. Helin kendisine veya Ahmet’e bir şey yapar mı? Dizinin fragmanında verilen mesaj son iki bölümün çok heyecanlı geçeceğine işaret ediyor.Kaynak