Kaan Urgancıoğlu’ndan Yargı dizisi hayranlarını yine mest edecek performans!


Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Yargı’nın her yeni bölümünde hem Pınar Deniz hem de Kaan Urgancıoğlu ikilisi izleyenleri mest etmeye devam ediyor. Dizinin senaristi Sema Ergenekon’un her bölümde sürpriz üstüne sürpriz sahneleri ile başarılı şekilde yoluna devam eden Yargı dizisinde 53. bölüm yine heyecanlı anlara sahne olacak.

Yargı dizisinin yeni bölümü öncesinde başrol oyuncusu Kaan Urgancıoğlu hayranları, yayınlanan fragmandaki performansı ile bir kez daha hayranlıklarını belirten paylaşımlar yapmaya başladı. Ilgaz karakterinin kardeşi Defne’yi bulmak için ortaya koyduğu çaba öne çıkarken, Kaan Urgancıoğlu da yine oyunculuk performansı ile herkesi mest etmeye geliyor.

Ilgaz ve Ceylin Defne’yi bulabilecek mi? Yargı dizisinin yeni bölümündeki en önemli soru bu olacak. Yol kenarında yaralı halde bulunan Metin’in durumu da izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Defne’nin kaçırılması yeni bölüme dair heyecanı artırırken, yeni bölümden gelen tanıtım soluksuz izlenecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

Yargı’da heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yayınlanan tanıtımda Ilgaz, babasının ve kardeşinin başına gelenlerden dolayı kendini suçluyor. Metin’in hayati tehlikesi sürerken, Ilgaz ve Ceylin Defne’yi bulmanın yolunu arıyor.

Kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber şu isimler rol alıyor:

“Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

Yargı 53’üncü bölümüyle Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…Kaynak