İyilik dizisinin fettan güzeli Sera Kutlubey’den hayranlarını çıldırtacak sürpriz


Ünlü oyuncu Sera Kutlubey, İyilik isimli Fox TV dizisiyle yeniden televizyon ekranına dönüş yaptı. Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı ‘Cemre’ karakteri ile kısa sürede popüler hale gelen oyuncu, Hercai’de  ise ‘Azra’ karakteri ile ilgi gördü. İyilik dizisi ise Sera Kutlubey’e yeteneklerini sergilemesi noktasında önemli bir fırsat sundu.

Ünlü oyuncu, dizide canlandırdığı ‘Damla’ karakteriyle bugüne kadar canlandırdığı rollerden çok farklı bir karaktere büründü.  İyilik’in entrika ve aldatmayla dolu hikayesinde Sera Kutlubey, fettan ve yuva yıkan kadın rolü ile adeta parladı.

Oyuncu yeni dizisinin yanı sıra şu günlerde çok farklı bir heyecan daha yaşıyor. Sera Kutlubey hayranlarına, sosyal medya paylaşımıyla ilk kitabının müjdesini verdi.

İlk kitabını yayınlayan ve bu duyguyu anneliğe benzeten oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “PLÜTON’un DÜŞ’üşü. Kendisi uzun süreli yokluğumun sebebi. Evet, erken yaşta anne oldu diyebilirsiniz çünkü kendisi benim bebeğim!

Doğumu sancılı, gelişi uğurlu oldu bebeğimin… Öyle karanlık durduğuna bakmayın; kendi cennetini inşa edenlerin, biraz mavinin, düşlerin, düşlerinden düşenlerin, ar damarını ayağının altında tutanların hikayesi…En çok sevmenin… Çoook heyecanlıyım efendim! Haftaya raflarda!”

Hayranları, Fox TV’nin İyilik adlı dizisinde Hatice Şendil ve İsmail Demirci ile başrolü paylaşan Sera Kutlubey’in Plüton’un Düş’üşü adlı kitabını önümüzdeki haftadan itibaren okuyabilecek.Kaynak